Monthly Archives rugsėjo 2015

Judėjimo savaitė Pakiršinio skyriuje

2015-09-26

Rugsėjo 21-29 dienomis Pakiršinio skyriuje vyko „Judėjimo savaitei“ skirti renginiai, o paskutinę dieną į kolektyvinę mankštą buvo pakviesti ir mokyklos-darželio bendruomenės nariai.

Nuo pat ryto per pertraukas lauke skambėjo muzika...

Plačiau

Judėjimo savaitės renginys

2015-09-25

Rugsėjo 24dieną Baisogalos mokykloje-darželyje įvyko „Judėjimo savaitės“ renginys. Mokykla dalyvavo Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ir olimpinės akademijos skelbtose Europos judėjimo savaitės bėgime ir mankštoje.

Dalyvius linksmai nuteikė ir energingai išjudino personažo Burbulo pravedama mankšta. Po linksmos mankštos, visi Judėjimo savaitės dalyviai skanduodami ,, Pasportuokime kartu, bus visiems labai smagu“ pasiekė Baisogalos parką, kur vyko tradicinis bėgimas. Įveikę numatytą atstumą, bėgikai buvo laimingi, kupini sportinio azarto, nes turėjo palaikančiųjų tėvelių, mokytojų ir draugų būrį. Mokiniai audringai palaikė mokytojų ir tėvelių bėgančią komandą.

Plačiau

Judėjimo savaitės mankšta ir bėgimas

2015-09-24

Rugsėjo 22 d. Baisogalos mokyklos – darželio priešmokyklinės ir ikimokyklinių grupių vaikai dalyvavo Judėjimo savaitės mankštoje ir bėgime.
Linksmai nusiteikusius vaikus, Komaro dvaro parke, pasitiko Ežiukas. Jis pakvietė vaikus, kartu su juo, pasimankštinti, pamiklinti kojeles ir pasiruošti bėgimui. Vaikai su Ežiuku sutarė, kad bėgs visi draugiškai, vyresnieji padės mažiesiems pasiekti finišą.

Plačiau

Rugsėjo pirmąją dar kartą kalbėjome apie saugų eismą

2015-09-22

Jau ketvirtus metus Baisogalos bendruomenė įsilieja į Rugsėjo pirmosios šurmulį Baisogalos mokykloje – darželyje. Tai tinkama diena priminti ir mažiesiems, ir jų tėveliams saugaus eismo taisykles, atšvaitų segėjimo būtinumą, nes, prasidėjus mokslo metams, gatvėse ir keliuose suaktyvėja transporto priemonių eismas, pasipila būriai mokyklinio amžiaus vaikų. Vėl reikia priminti įlipimo ir išlipimo, važiavimo mokykliniais autobusais taisykles, nes beveik pusė įstaigą lankančių mokinių yra pavėžėjami.

Plačiau

Rugsėjo pirmoji

2015-09-22

Visi nekantriai laukė nuskambant pirmojo mokyklinio skambučio, vėl kviečiančio mokytojus ir mokinius į klases. Kai kuriems tai jau įprasta mokslo metų pradžios šventė, pirmokams – startas svarbiam mokslo etapui.

Šventės pradžia rimta – skamba Lietuvos respublikos himnas. Direktorė pristato mokyklos – darželio bendruomenės pirmokus. Jiems įteikiami pasai, linkima sėkmės mokslo kelyje.

Plačiau

Baisogalos mokykloje – darželyje lankėsi delegacija iš Vokietijos

2015-09-22

Į Baisogalos mokyklą – darželį, kaip ir kasmet, atvyko rėmėjų, geradarių delegacija iš Vokietijos: Maritta ir Volker Oettinger, Marion Dominick, Inge Schappert, Wolfgang Fessler, Vera Zecherle.

Draugija, įkurta Špajerio mieste, kaip visada yra laukiama mokykloje –darželyje. Įstaigą ši draugija remia jau 16 metų.   Direktorė V. Poškienė peržvelgė per visą šį laikotarpį nueitą bendradarbiavimo kelią. Paramos per šiuos metus sulaukta labai daug: įvairių daiktų, baldų, žaislų, rūbų ir piniginių lėšų. Anot direktorės, nėra mokykloje – darželyje nei vieno kampelio, kur nebūtų prisidėjus Špajerio draugijos parama. Didžiausi kartu įgyvendinti projektai: įrengtas plaukiojimo baseinas, moderni ir jauki valgykla su baldais, klasių grindų remontas ir kt. Ir šiais metais draugija prisidėjo prie baseino sėkmingo eksploatavimo ir skyrė lėšų baseino automatinei chemikalų dozavimo sistemai įsigyti.

Plačiau