Daily Archives 2015-11-23

Pirmieji saugaus eismo įgūdžiai mokykloje-darželyje

2015-11-23

Ketvirtus metus dalyvaudama projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse“, Baisogalos bendruomenė su partneriais – Baisogalos bažnyčia, šaulių kuopa, mokykla – darželiu, ŽSN Baisogalos skyriumi, kultūros namais ir gimnazija, jau antrą kartą paminėjo žuvusiųjų keliuose dieną.

Lapkričio mėn. 15 d. į Baisogalos švč. Trejybės Parapijos bažnyčią rinkosi įvairaus amžiaus baisogaliečiai. Parapijos klebonas, Baisogalos bažnyčios kunigas Tomas Janavičius pagerbė žuvusiųjų eismo įvykiuose atminimą, pašventino Atminimo medį ir Gyvybės juostą, kurią žmonių su negalia Baisogalos skyriaus moterys numezgė, o keliaujančiųjų ir vairuotojų paminėjimo renginyje, kartu su mokyklos – darželio mokiniais, išmargino gėlėmis ir nunešė į mokyklos – darželio saugaus eismo kampelį.

Plačiau