Daily Archives 2015-11-10

Saulytė su mama respublikinėje konferencijoje

ŠAŠKIŲ FEDERACIJOS PREZIDENTAS RAMŪNAS KARBAUSKIS

MOKYKLOS –DARŽELIO BENDRUOMENĖS NARIŲ DĖMESIUI,

LAPKRIČIO 13 D.

Į MOKYKLĄ-DARŽELĮ ATVYKSTA AGRONOMAS, KULTŪROS MECENATAS, ŠAŠKIŲ FEDERACIJOS PREZIDENTAS RAMŪNAS KARBAUSKIS.

12 VAL. – VYKS SUSITIKIMAS – DISKUSIJA SU MOKINIAIS APIE SAUGIĄ IR LAIMINGĄ VAIKYSTĘ, BUS ŽAIDŽIAMAS ĮDOMUS ŠAŠKIŲ ŽAIDIMAS „SIMULTANAS“.

13 VAL. – VYKS SUSITIKIMAS SU TĖVELIAIS IR MOKYKLOS-DARŽELIO DARBUOTOJAIS TEMA: „SAUGI IR LAIMINGA BENDRUOMENĖ. KAS TAI?. NAISIŲ MODELIS“.

VISUS KVIEČIAME AKTYVIAI DALYVAUTI.

Plačiau

„Sveikatos akademija“ Baisogaloje sukvietė didžiulį būrį pradinukų

2015-11-10

Lapkričio 6 dieną Baisogalos mokykloje-darželyje vyko Lietuvos II – IV klasių mokinių pažintinė – praktinė konferencija „Sveikatos akademija“.

Smagu, kad dalyvauti panoro net 64 mokiniai iš įvairių Lietuvos rajonų mokyklų: Pakruojo, Raseinių, Joniškio, Kėdainių, Radviliškio.

Darbas vyko trijose grupėse. Konferencijos linksmą nuotaiką palaikė nuolatinis renginių veikėjas Buratinas. Jis stebėjosi kūrybingais ir originaliais mokinių pristatymais apie sveikatą.