Daily Archives 2016-03-18

Mes – Baisogalos „SVEIKUOLIAI“

2016-03-18

Baisogalos mokyklos – darželio 2 a klasės komanda dalyvavo respublikiniame mokinių, mokytojų ir sveikatos priežiūros specialistų konkurse „Sveikuolių sveikuoliai“ (I – IV klasių grupėje).

Dar gruodžio mėnesį, įveikę rajono mokyklų komandas, įgijome teisę dalyvauti II etape. Visų rajonų ir miestų nugalėtojai buvo suskirstyti į keturias zonas. Kovo 9 d. į Šiauliuose vykusį II etapo konkursą atvyko net 14 komandų. Visi labai stengėsi ir norėjo laimėti, nes į finalinį etapą patenka tik dvi komandos.

Plačiau

Šventė „Papuoškime žemę žiedais“

2016-03-18

Žemės dienai buvo pasirinktas laikas–kai šviesa susilygina su tamsa, kai žmonės apdovanojami diena ir naktimi po lygiai.

Baisogalos mokyklos–darželio mažieji ugdytiniai smagiai paminėjo pasaulinę žemės dieną. Auklėtoja Roma Čepaitienė, žemės gaublio vaidmenyje sukūrė šiltą, linksmą nuotaiką.. Į šventę, nešini savo pačių pagamintais atributais-saulutėm, vabalėlais, lašeliais, susirinko visų grupių vaikai ir auklėtojos. Sugužėję  prie didelio medžio, pasigirdus akordeono akordams, dainavo daineles, deklamavo eilėraščius, šoko ir žaidė.

Plačiau