Monthly Archives balandžio 2016

Su Motinos diena

2016-04-28

Plačiau

Abėcėlės šventė Pakiršinio mokykloje-darželyje

2016-04-28

Balandžio 18 d.   Baisogalos mokyklos- darželio Pakiršinio ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyriaus pirmokai kartu su savo tėveliais  atvyko į abėcėlės šventę „ Mano abėcėlės šitoks gražumėlis …“.  Šventės dalyviai ir svečiai į šventę atėjo su plačia šypsena ir gera nuotaika.

Pirmokai ...

Plačiau

Akcija „DAROM“ Pakiršinio mokykloje-darželyje

2016-04-22

Balandžio 15 d. Baisogalos mokyklos-darželio Pakiršinio skyriuje vyko akcija „Darom“. Jos metu 1-4 klasių mokiniai ir mokytojos sodino eglaites. Eglaičių sodinukų parūpino Radviliškio r. Baisogalos girininkija. Už tai esame dėkingi girininkui A. Počiejui. Jis atvežė sodinukus, paaiškino kaip sodinti eglaites...

Plačiau

„Skaitau, kuriu – augu“

2016-04-18

Balandžio 8 dieną 2a klasės mokiniai Austėja Sereikaitė, Faustė Kačiukevičiūtė ir Vakaris Danilevičius dalyvavo respublikinėje pradinių klasių mokinių konferencijoje ,,Mintis per žodį knygą audžia“ , skirtoje Bibliotekų metams paminėti.  Konferencija vyko Kėdainių rajono Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijoje.

Rimtam ir kūrybiškam darbui nuteikė Krakių gimnazijos dramos būrelio „Žingsniai į teatrą“ spektakliukas „Knyga suranda draugą“. Konferencijos dalyviai dirbdami grupėse pristatė pranešimus ir dalijosi praktinėmis idėjomis, skatinančiomis aktyvų skaitymą. Mūsų mokyklos mokiniai pristatė inscenizuotą pranešimą „Skaitau, kuriu – augu“. Mokiniai ne tik pasakojo, kaip aktyviai ir žaismingai „draugauja“ su knygomis jas skaitydami, bet ir pristatė jau dvi bendras klasės kūrybos knygas –  „Mes  – pirmokai“ ir „Pasakos be galo“, bei savo kūrybos mįslėmis papildytą „Mįslių krepšį“.

Plačiau

Imkite mane ir skaitykite

2016-04-15

Balandžio 4 – 8 d. Baisogalos mokyklos – darželio priešmokyklinėje ir ikimokyklinėse grupėse buvo įgyvendinamas projektas „Imkite mane ir skaitykite“. Šiuo projektu buvo siekiama atkreipti dėmesį į skaitymo naudą ir paskatinti tėvelius dažniau į rankas paimti knygą.

Plačiau

Baisogalos pradinukai – Lietuvos čempionai

2016-04-13

Baigėsi Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos.

Finalas vyko Baisogalos sporto arenoje „Auridana“ kur  varžėsi stipriausios Lietuvos kaimo mokyklų: Papilio, Mokolų, Ginkūnų Sofijos  ir Vladimiro Zubovų pagrindinių, Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio, Rudaminos Ferdinando Ruščico, Akademijos gimnazijų ir Baisogalos mokyklos-darželio komandos.

Plačiau

Poezijos festivalis

2016-04-12

Balandžio 8 dieną Baisogalos mokykloje-darželyje vyko rajono  pradinių klasių mokinių poezijos festivalis ,,Gyvenu po saule“, skirtas Ramutės Skučaitės 85-erių metų jubiliejui paminėti.

Dalyviai ir svečiai  apžiūrėjo R.Skučaitės knygų parodėlę, kurią padėjo surengti Baisogalos bibliotekos darbuotojos. Stende puikavosi Baisogalos mokyklos-darželio  pradinukų dailyraščiu parašyti poetės eilėraščiai su  iliustracijomis.

Plačiau