Daily Archives 2016-05-10

Žaidimų aikštelė

2016-05-10

Šių metų gegužės 6 d. įvyko Pakiršinio mokyklos-darželio žaidimų aikštelės atidarymas. Šios aikštelės  tikslas – suteikti galimybę aktyviai ir prasmingai leisti laiką, įtraukti į kūrybinę bei sportinę veiklą visą mokyklos-darželio bendruomenę.

Konkurso iniciatoriai buvo Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija. Vyko projektas „JUNKIS – PADĖK – JUDĖK“ įgyvendinant šį projektą buvo iškelti trys pagrindiniai uždaviniai: 1. Suburti mokyklos-darželio bendruomenės narių komandą. 2. Įrengti mokyklos-darželio teritorijoje patrauklia medinių konstrukcijų žaidimų aikštelę. 3. Skatinti mokyklos darželio bendruomenės narius kūrybingai, aktyviai leisti laisvalaikį žaidimų aikštelėje. Šiame projekte dalyvavo mokiniai ir jų tėčiai, taip pat prie šio projekto prisijungė ir socialiniai partneriai: UAB „Granulita“, UAB „Gerista“ ir Radviliškio r. Baisogalos miškų urėdija. Konkursas vyko 2015 m. lapkričio – 2016 m. balandžio mėnesiais. Mokyklos-darželio visuotinio susirinkimo metu buvo išrinkta bendruomenės narių komanda, kuri ėmėsi iniciatyvos įgyvendinti projektą. Buvo aptarta įrengti: supuokles, buomą, laipynę, „beždžionių tiltą“, suolelius. Reikiamomis medžiagomis ir priemonėmis pasirūpino administracija ir socialiniai partneriai.

Plačiau