Monthly Archives birželio 2018

Mažoji menininkė, baisogalietė Viktorija – Respublikinio konkurso „Palaimintasis Teofilius ir popiežius Pranciškus“ laureatė

2018-06-19

     2018 m.  birželio 16 dieną  Vilniuje, buvusiuose KGB rūmuose, dabartiniame Okupacijų ir laisvės kovų muziejuje, spaudos konferencijų salėje vyko iškilmingas  Respublikinio moksleivių rašinių ir piešinių konkurso „Palaimintasis Teofilius ir popiežius Pranciškus“ laureatų apdovanojimo renginys, kuriame nuoširdžiai dėkota  mūsų Baisogalos mokyklos-darželio mokinei , dešimties metų Viktorijai Rušaitei . Sveikiname Viktoriją – jauniausią konkurso dalyvę, piešinio, vaizduojančiam vyskupą Teofilių Matulionį KGB kalėjime, nugalėtoją! Linkime toliau piešti ir skinti laurus ne tik piešinių, bet ir rašinių konkursuose.

Konkursą ir apdovanojimo renginį organizavo Palaimintojo Teofiliaus Matulionio labdaros ir paramos fondas (TM fondas), kuris už geriausius rašinius ar piešinius laimėtojams skyrė pinigines premijas ( 200,150,100 eurų).

Plačiau

Stovykla ,,Sportuok, kurk, pažink“

2018-06-18

Nuskambėjus paskutiniam mokslo metų skambučiui, dalis Baisogalos mokyklos-darželio  mokinių vėl sugrįžo į mokyklą, kurioje birželio 1-13 d. veikė vaikų vasaros stovykla ,,Sportuok, kurk, pažink“. Čia laukė susitikimų ir veiklų įvairovė.

Kiekvieną dieną  buvo kažkas naujo ir netikėto. Mokiniai žaidė judriuosius žaidimus ir organizavo sportines pramogas. Čia buvo ir kvadrato, lauko teniso, krepšinio  žaidimo elementų. Aplankė LSMU Gyvulininkystės instituto organizuotą parodą ,,Senųjų gyvūnų veislės“ ir žirgyną, kur ne tik susipažino su Lietuvos senaisiais gyvūnais, bet   turėjo galimybę pajodinėti.

Plačiau

Dovana Baisogalos pradinukams

2018-06-08

Baisogalos mokykloje-darželyje jau tapo tradicija apdovanoti kelione labai gerai besimokančius ir pavyzdingo elgesio mokinius, įvairių konkursų bei sportinių varžybų nugalėtojus.

Birželio 6 d...

Plačiau

Malonus siurprizas Baisogalos jauniesiems sportininkams

2018-06-04

Mokyklos-darželio jaunieji sportininkai visus mokslo metus džiugino įstaigos ir Baisogalos miestelio bendruomenes puikiomis pergalėmis.

                      Kvadrato, estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybų nugalėtojai, Lietuvos čempionai

mokslo metų paskutinę dieną sulaukė siurprizo. Radviliškio sporto skyriaus vyr. specialistas Mantas Poškus atvyko dar kartą padėkoti už puikias pergales su puikiomis dovanomis – picomis.

Plačiau

Mokslo metų baigimo šventė

2018-06-01

Baisogalos mokyklos-darželio pradinukai vėl turi galimybę organizuoti renginius Baisogalos kultūros centre.

Mokslo metų baigimo šventės tema „Kelionė laivu“ sukvietė pilną salę žiūrovų ir svečių. Keliaudami po  sveikatos, sporto , Lietuvos  šalis kartu pasidžiaugė šauniųjų sportininkų laimėjimais, mokinių dalyvavimu ir pasiekimais įvairiuose rajoniniuose, respublikiniuose ir tarptautiniuose renginiuose.

Įstaigos direktorė Vita Poškienė įteikė padėkos raštus geriausiems  mokiniams ir pradinio ugdymo programos baigimo pažymėjimus 30-čiai ketvirtokų.

Plačiau