Monthly Archives gegužės 2018

Baisogalos darželinukai sulaukė vasaros

2018-05-31

Artėja  nuostabus metų laikas! Smagu ir simboliška, kad nerūpestinga vasara Baisogalos mokyklosdarželio darželinukams prasidėjo gražia švente „Sveika, vasarėle“. Vaikus  išpuoštoje salėje džiugiai pasitiko   graži spalvota Vasara ( auklėtoja Roma Čepaitienė) . Ji  atėjusi  dviem dienom anksčiau pasigrožėti vaikų sukurtomis gėlėmis, pabendrauti. Buvo pristatyti vaikų pasiekimai ir dalyvavimai įvairiapusiškoje veikloje.

Plačiau

95-asis pradžios mokyklos jubiliejus

2018-05-28

         Pakiršinio pradžios mokykla šiemet mini 95 –ajį jubiliejų. Mokyklos istorija mena 1923 metus ir pirmąją laidą su trimis mokiniais. Vykstančių reformų metu mokykla keitė savo rūbą iš pradžios mokyklos į Pakiršinio pradinę mokyklą, vėliau mokykla persikėlė į darželio patalpas ir tapo mokykla- daželiu, kuriam ilgus metus vadovavo direktorė O. Adomaitienė, o 2012 m rugsėjo 1d. mokykla –darželis tampa Baisogalos mokyklos-darželio Pakiršinio ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyriumi ir jam vadovauja direktorė Vita Poškienė.

        Mokykla svarbi kiekvienam, todėl šventinį rytmetį  ilgamečiai mokyklos mokytojai, mokiniai ir svečiai rinkosi į mažos mokyklėlės didelį gimtadienį. Džiaugėmės sulaukę garbingų svečių: seimo nario A. Gaidžiūno padėjėjo – sekretoriaus K. Dambrausko ir V. Macijauskienės, Radviliškio r. savivaldybės tarybos nario R. Vaičiurgio, Baisogalos seniūno R. Kalvaičio, Radviliškio r. etninės kultūros ir amatų centro direktorės pavaduotojos D. Džiaugienės, Radviliškio viešosios bibliotekos Vainiūnų skyriaus vedėjos E. Ryšytės, UAB „Gerista“ direktoriaus pavaduotojos V. Būdvytienės.

Plačiau

Buratino ABC

2018-05-25

Kiekvieną pavasarį tradiciškai mokykloje vyksta pačių mažiausiųjų mokinių – pirmokėlių Abėcėlės šventė. Šį kartą, gegužės 24d.  pirmokėliai pakvietė visus į šventę, pavadinimu ,,Buratino ABC“. Mokyklos bendruomenė ir tėveliai žavėjosi puikia mažųjų aktorių vaidyba ir gera nuotaika...

Plačiau

Baisogalos mokykla-darželis šoka

2018-05-23

Per visą Lietuvą nuvilnijo konkurso ,,Šoka visa Lietuva“ banga. Jau antri metai ir mūsų mokykla-darželis dalyvavo tradicinius šokius puoselėjančių Lietuvos mokyklų konkurse ,,Visa mokykla šoka“.

Per visus mokslo metus šokio valandėlių metu mokyklos mokiniai kartu su mokytojomis, sukosi  rateliuose ir po...

Plačiau

Lietuvos „piemenėliai“ susirinko Baisogaloje

2018-05-21

                      Baisogalos mokykloje-darželyje jau ikimokykliniame amžiuje ugdomas vaikų poreikis  pažinti ir domėtis protėvių tradicijomis, sudaromos sąlygos pažinti ir perimti senolių papročius, senąsias tradicijas.

                      Jau tapo tradicija Baisogalos mokykloje-darželyje rengti „Piemenėlių gegužinę“, kur skatinamas vaikų žingeidumas, pastabumas, domėjimasis tradicijomis. Šiais metais tai buvo Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytinių etnokultūros šventė „Piemenėlių gegužinė“. Susirinko vaikai iš įvairių ugdymo įstaigų, kurie parodė, kaip seniau linksmindavosi piemenėliai po ganiavos darbų: žaidė žaidimus, „ėjo“ ratelius, dainavo daineles. Gegužinėje linksminosi apie 80 „ piemenėlių“ iš įvairių Lietuvos kampelių: Panevėžio miesto vaikų lopšelių-darželių „Nykštukas“ ir „Pasaka“, Panevėžio rajono Krekenavos vaikų lopšelio-darželio „Sigutė“, Šiaulių rajono Kužių lopšelio-darželio „Vyturėlis“, Radviliškio lopšelių-darželių „Eglutė“ ir „Žvaigždutė“, Radviliškio r. Šeduvos lopšelio-darželio, Radviliškio r. Alksnupių pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo grupės ir Baisogalos mokyklos-darželio priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai.

Plačiau

Profesijos pažinimo diena

2018-05-20

               Gegužės 23 dieną Baisogalos mokykloje-darželyje vyko netradicinė sveikatos ugdymo ir profesijos pažinimo diena ,,Susipažįstu su profesija“...

Plačiau

Aktyvūs Baisogalos pradinukai

2018-05-20

      Džiugu, kad mūsų mokyklos mokiniai ne tik šaunūs sportininkai, garsinantys Baisogalos vardą, bet ir yra aktyvūs konferencijų ir įvairių konkursų dalyviai. Ką tik pasibaigusiame respublikiniame piešinių konkurse ,,Tu-mano brangiausia“ Modestas Jelinskas (4-5 kl. grupėje) užėmė I-ąją vietą, o Daina Kapšaitė (2-3kl. grupėje) nominuota ,,Už išraiškingumą“.

      2kl.mokinė Miglė Maksvytytė dalyvavo Šiaulių vyskupijos katechetikos centro organizuotame vaikų piešinių konkurse ,,Taisykime viešpačiui kelią! Ištieskite jam takus!’’

      3a ir 4b klasių mokiniai dalyvavo piešinių konkurse ,,Pasieniečiai valstybės sienos sargyboje“, kurį organizavo Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Pakra...

Plačiau

Baisogalos lengvaatlečių startai

2018-05-16

          Pirmą kartą Baisogalos mokyklos – darželio sportininkai dalyvavo mokyklų žaidynių lengvosios atletikos trikovės varžybose. Sportininkams reikėjo bėgti 30 metrų, šokti į tolį ir mesti kamuoliuką.

          Sėkmingai rajoninėse varžybose sudalyvavo mergaičių komanda (Smiltė Elsukovaitė, Iveta Kulbokaitė, Kamilė Zaveckaitė, Valerija Teider, Viktorija Rušaitė). Jos užėmė II vietą komandinėse varžybose, o individualioje įskaitoje Kamilė laimėjo III vietą.

Plačiau