Monthly Archives kovo 2019

Mūsų SAULYTĖ

2019-03-24

  

 

Šiais metais, minint pasaulinę Dauno sindromo dieną, per Lietuvą ritasi skirtingų kojinių ir supratimo banga, kuri neaplenkė ir Baisogalos mokyklos-darželio. Kovo 21 d. mokiniai, mokytojai ir kiti darbuotojai mūvėjo skirtingų spalvų kojines ir lyg saulutės plačiai šypsojosi...

Plačiau

„ Užkrėsk gerumu“

2019-03-22

 

 

Mūsų mokyklos- darželio šaunieji priešmokyklinukai „Boružiukai“  su auklėtojomis E.Tautkuviene ir V.Simonavičiene noriai įsijungė į „Vaikų linijos“ inicijuotus Sąmoningumo didinimo mėnesio  „ Užkrėsk gerumu“ renginius. Savo renginiais ir gerumu stebino visą mokyklos bendruomenę: stengėsi globoti ir padėti silpnesniam draugui,  lankėsi senelių namuose ir kovo 8d. sveikino visas moteris.

Plačiau

Žemės diena

2019-03-20

  

 

            Išgelbėti pasauliui užtenka, kad kiekvienas, nors ir visiškai mažas, išdrįstų pradėti.

                                                                                                                     (B. Ferrero)

                       Pavasarį pabunda gamta ir jai reikia vaikų pagalbos… K...

Plačiau

,,Plaukiu už LIETUVĄ”

2019-03-18

   

 

Kovo 14 d. Baisogalos mokykloje- darželyje vyko jau tapusios tradicinėmis plaukimo varžybos ,,Plaukiu už Lietuvą”.

                      Net pusė pradinukų varžėsi su savo bendraamžiais dviejose rungtyse. Vieniems geriau sekėsi plaukti krūtine, o kiti pralenkė varžovus plaukdami nugara. Tarp lyderių vyko atkakli kova- kai kuriose rungtyse geriausiųjų rezultatai skyrėsi vos viena ar keliomis šimtosiomis sekundės dalimis. Pusė visų dalyvių tapo prizininkais ir bus apdovanoti mokyklos- darželio diplomais.

Plačiau

Baisogalos pradinukai zoninių ,,Drąsūs, stiprūs vikrūs“ estafečių varžybų laimėtojai

2019-03-13

    

 

                             Kovo 8 d. Gataučių (Joniškio r.) Marcės Katiliūtės pagrindinėje mokykloje vyko zoninės Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių varžybos. Baisogalos mokyklos darželio sportininkų komanda, laimėjusi 7 estafetes iš 8 ir nugalėjusi Akmenės rajono Papilės pagrindinės mokyklos, Joniškio rajono Gataučių pagrindinės mokyklos ir Kelmės rajono. Elvyravos pagrindinės mokyklos sportininkus iškovojo I-ąją vietą.

Plačiau

Socialinė akcija ,,Užkrėsk gerumu“

2019-03-11

   

 

Baisogalos mokyklos – darželio ,,Boružėlių“ grupė, atsiliepdama į Lietuvos vaikų ir jaunimo centro kvietimą mokykloms ir darželiams 2019 metų vasarį ir kovą daryti gerus darbus šalia esantiems, dalyvauja socialinėje akcijoje ,,Užkrėsk gerumu“.

Kovo 8 – osios rytą priešmokyklinukai, rankose laiky...

Plačiau

,,Žiema, bėk iš kiemo…“

2019-03-07

  

 

 Žiemos palydos šiemet be sniego. Kodėl tie šalčiai anksti pasitraukė, gal saulės pabūgo? Baisogalos mokyklosdarželio pedagogai ir ugdytiniai pasiruošė linksmam žiemos išvarymui. Ši išskirtinė metų diena – tai pokštais, išdaigomis, burtais ir žaidimais apipinta diena...

Plačiau

Kvadrato varžybos

2019-03-05

  

 

Kovo 1 d. Rokiškio r. Juodupės gimnazijoje  vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų kvadrato (gim. 2008 m ir jaunesnių) finalinės varžybos. Po labai sunkios ir įnirtingos kovos Baisogalos mokyklos – darželio komanda iškovojo II-ąją vietą, nugalėjusi  Šakių r. Griškabūdžio gimnazijos pradinukus ir Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazijos pradinukų komandą. Pirmoji vieta atiteko šeimininkams Juodupės gimnazijos pradinukams. Komandos – nugalėtojos buvo apdovanotos taurėmis, medaliais, marškinėliais, kamuoliais, rėmėjų dovanomis. Geriausiu baisogaliečių komandos žaidėju išrinktas Karolis Žalnieravičius., kuris apdovanotas Geriausio komandos žaidėjo taure.

Plačiau

Rajoninis pirmokų protų mūšis

2019-03-05

  

 

Kovo 1 d. mokyklos – darželio pirmokai dalyvavo pirmajame konkurse – rajoniniame pirmokų protų mūšyje „100 dienų mokyklos takeliu“. Protų mūšyje dalyvavo 6 komandos.

Komandoms reikėjo sukurti prisistatymą, lietuvių kalbos, matematikos, pasaulio pažinimo turuose atsakyti po 10 klausimų, susirungti kapitonų rungtyje – atpažinti ir įvardinti žymias Lietuvos vietas.

Plačiau

Sueiga

2019-03-03

  

 

Vasario 28d. mokyklos-darželio pradinukai susirinko į sueigą. Pirmiausia pasidžiaugėme šauniųjų sportininkų pergale, kurie rajono ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių varžybose laimėjo I-ąją vietą. Nugalėtojus ir jų treneres mokyt. N.Jasaitienę ir mokyt. E. Mickuvienę pasveikino Baisogalos seniūnė R.Masiulienė, bendruomenės pirmininkas A.Radžiūnas ir mokyklos direktorė ir įteikė jiems diplomus.

Sueigoje buvo pagarsinti mokiniai, aktyviai dalyvaujantys įvairiuose mokyklos, miestelio, respublikos ir tarptautiniuose renginiuose. Baisogalos kultūros centro diplomu buvo apdovanotas 4a klasės Mokinys Dominykas Makasejevas, užėmęs III-ąją vietą kūrybinių darbų konkurse parodoje ,,Ateities Lietuva 2019“. Visi dalyvavusieji šiame konkurse 4akl. mokiniai (mokyt. E.Mickuvienė) buvo apdovanoti padėkomis.

Plačiau