Daily Archives 2019-06-14

PASITINKANT VASARĄ

2019-06-14

Kaip upės vanduo nepastebimai prabėgo laikas, nuplukdęs dar vienerius mokslo metus ir pakvietęs pasitikti vasarą, atsisveikinti su mūsų vyresniaisiais draugais ketvirtokais.

Birželio 6d., pasiruošę žengti į penktą klasę, jaunieji abiturientai iškilmingai įžengė į salę , kur jų laukė jaunesnieji draugai, mokytojai, tėveliai.

Šventės vedantieji Viktorija Rušaitė ir Emilis Stirbys savo augimo kelią pradinėje mokykloje palygino su drugelio vystymosi ciklu… Maži pirmokėliai, ketverius metus augę, stiprėję, įgiję daug žinių ir išskleidę sparnelius, jau pasiruošė skrydžiui į gimnazijos mokslo aukštumas. Šventės dalyviai ir svečiai pasidžiaugė mažųjų abiturientų pasiekimais per ketverius metus, kurių buvo labai daug: olimpiados, konkursai, konferencijos, prizinės vietos sportinėse varžybose, išvykos, susitikimai.

Plačiau