Daily Archives 2021-04-15

Kūrybinis konkursas „Žydintis medis“

2021-04-15

3 klasės mokiniai dalyvavo  respublikiniame pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkurse „Žydintis medis“. Konkursui buvo pateikta 1507 kūrybiniai darbai. Džiugu, kad ir mūsų mokyklos mokinių darbai neliko nepastebėti.

Vaikų Velykėlės

2021-04-15

1 – 4 klasių mokiniai dalyvavo Labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ organizuotame projekte „Vaikų Velykėlės 2021“.

Dar prieš Velykas klasėse kalbėjo apie Velykų  tradicijas ir iš atskirų detalių sukūrė kolektyvinį margutį.

Trečiokai draugauja su knyga

2021-04-15

Trečiokai savo klasėje turi gausią bibliotekėlę ir yra aktyvūs skaitytojai.

Balandžio 2 d. – Tarptautinė vaikų knygos diena. Tą dieną trečios klasės mokiniai dalyvavo virtualiame susitikime su knygų serijos „Skruzdėliukas Nežiniukas“ autore Rasa Dmuchovskiene ir dailininku Gintaru Jociumi. Jau dvi šios serijos knygas trečiokai turi klasėje ir kolektyviai jas perskaitė. Tai ne tik žaismingi skruzdėliuko nuotykiai, bet kartu ir pažintiniai pasakojimai apie miško gyventojus.

Plačiau

„Garbingas vardas – Lietuva“

2021-04-15

3 klasės mokiniai Ūla Pužauskaitė ir Domas Lesickas dalyvavo  respublikiniame pradinio  ugdymo pedagogų ir vaikų projekte ,,Garbingas vardas  – Lietuva”.

Organizatoriai  skyrė padėkas už kūrybiškumą, skleidžiamą meilę ir šilumą Lietuvos vardui!

Mokytoja Daiva Volskytė

Margutis iš gamtinės medžiagos

2021-04-15

Penki Baisogalos mokyklos – darželio 2-3 kl. spec. poreikių mokinukai su logopede L.Krūgeliene dalyvavo respublikinėje virtualioje specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių asmenų kūrybinių (vaizdo) darbų parodoje „Vaikų Velykėlės“, kurią organizavo Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos specialiojo ugdymo skyrius. Šios parodos tikslas – suteikti galimybę išbandyti įvairias meninės raiškos priemones, technikas; ugdyti dalyvių kūrybinį aktyvumą, išradingumą, estetinį suvokimą ir sukurti margutį iš gamtinės medžiagos.

Plačiau

„Gražiausi žodžiai Tėčiui “

2021-04-15

Baisogalos mokyklos – darželio ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogės: Eglė Tautkuvienė, Rima Briedelienė, vyr. logopedė L. Krūgelienė organizuoja respublikinę virtualią  ikimokyklinių ir priešmokyklinių ugdymo įstaigų kūrybinių darbų parodą „Gražiausi žodžiai Tėčiui “, kuri skirta paminėti Tėvo dieną, birželio 6-ąją.

Prašome dalyvauti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų pedagogus ir ugdytinius.

Nuostatai pridedami . Peržiūrėti nuostatus spauskite čia