Daily Archives 2024-04-03

Trečiasis Erasmus+ projekto susitikimas

2024-04-03

Kovo 18-22 dienomis Baisogalos mokyklos-darželio direktorė Aušra Krugelienė ir pedagogės Rima Briedelienė, Gražina Tamulionienė, Loreta Krūgelienė lankėsi Italijoje, Monopolio mieste „Carolina Bregante“ pradinėje mokykloje, kurioje vyko jau trečiasis susitikimas su Erasmus+ projekto „Digital aplication for special children“ partneriais iš Italijos , Portugalijos  ir Turkijos . Čia pedagogės apsilankė trijose ugdymosi įstaigose, apžiūrėjo mokyklos erdves, stebėjo vaikų veiklas, kurių organizavimui pasitelktos interaktyvios lentos, robotukai, dalyvavo interaktyviose veiklose ir muzikiniame šou su robotuku „DASH“. Dalyvaudami Hervé Tullet įkvėptoje veikloje (forma ir spalva) kartu su vaikais kūrė koliažą. Šio projekto metu pedagogės plėtė žinias ir mokėsi taikyti įvairias inovatyvias skaitmenines priemones dirbant su įvairių gebėjimų vaikais. Tikimasi, kad parsivežtas idėjas pavyks įgyvendinti ir mūsų įstaigoje.

Plačiau