Daily Archives 2024-04-23

Konkursų nugalėtojai

2024-04-23

Balandžio 19 d. Sidabravo gimnazijoje vyko rajono 4klasių mokinių raštingiausio pradinuko konkursas „Tėviške, Tėvyne, …noriu aš pramokti margo tavo rašto“, kuriame dalyvavo ketvirtokai iš Gražinos pagrindinės mokyklos, Vinco Kudirkos ir Vaižganto progimnazijų, Baisogalos mokyklos-darželio, Šeduvos, Šiaulėnų Marcelino Šikšniaus ir Sidabravo gimnazijų.

Plačiau

„Širdelėje laisva Lietuva“

2024-04-23

Sausio 22 – kovo 1 dienomis Akademijos gimnazijoje vyko respublikinis 1-4 klasių mokinių kūrybinių darbų konkursas „Širdelėje laisva Lietuva“. Konkurso tikslas: minint Lietuvos Valstybės ir Nepriklausomybės atkūrimo dienas, skatinti mokinius domėtis savo šalies istorija, kultūra, tradicijomis, papročiais, siekiant išsaugoti patriotiškumą, meilę savo gimtajam kraštui.

Plačiau