Nuostabi šventė mamytėms

2022-05-02

Paskutinį balandžio penktadienį Baisogalos mokyklos-darželio vyriausieji – 4kl. mokiniai į svečius pasikvietė savo mamas. Atvykusių jų laukė karšta kava, vaikų gaminto tinginio pyragas bei meilės ir dėkingumo kupinos širdys. Padėkos žodžiais mamai prasidėjusi šventė privertė nubraukti ne vieną ašarą. Skambantys meilės posmai virpino širdis. Kitu kampu pasižiūrėti į kasdienes vaikų ir tėvų gyvenimo akimirkas ragino linksma vaikų inscenizacija. Už atsidavimą, rūpestį ir meilę mamos buvo apdovanotos savo vaikų sodintomis gėlėmis, kurios auga vaikų kurtuose vazonuose.

Už surengtą nuostabią šventę ketvirtokų mamytės dėkoja mokytojai D. Volskytei. Tik jos motiniško atsidavimo savo klasės mokiniams dėka turėjome galimybę drauge pasidžiaugti savo vaikais.

Rima Briedelienė