,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ tarpzoninės varžybos

2017-04-03

Kovo 31d. Ginkūnų S.ir Vl. Zubovų pagrindinėje mokykloje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ tarpzoninės varžybos. Jose rungtyniavo 2006m. gimimo ir jaunesni mokiniai.

Mūsų mokyklos sportininkų komanda iškovojo I-ąją vietą, nugalėjusi Platelių gimnazijos ir Ginkūnų S. ir Vl. Zubovų mokyklos sportininkus.

Dėkojame sportininkus treniravusioms mokytojoms Z.Bliznikienei ir D. Volskytei. Sveikiname komandos narius už atkaklumą, darbštumą ir pareigingumą ir linkime ištvermės ir sėkmės finalinėse varžybose, kurios vyks balandžio 7dieną Baisogalos sporto klube ,,Auridana”.