Būk saugus kelyje

2019-09-19

Prasidėjo nauji mokslo metai. Metas prisiminti, kaip saugiai elgtis gatvėse ir keliuose.

Rugsėjo 12 dieną I-II klasių mokiniai sulaukė svečių. Atvyko Radviliškio rajono policijos komisariato vyresnioji inspektorė Ilona Sernovienė. Pareigūnė kalbėjo apie saugų eismą, pakartojo su mokiniais eismo taisykles. Buvo  mokomasi praktiškai saugaus eismo žinias pritaikyti kasdieninėse situacijose. Mokiniai prisiminė, kaip saugiai keliauti į mokyklą ir grįžti į namus, atliko interaktyvias užduotis.  Visi mokiniai buvo apdovanoti skirtukais- saugaus elgesio atmintinėmis.