Archive for kovo, 2014

Sigutė Trimakaitė

Kovo 25 d. mūsų mokykloje svečiavosi kukli, atsidavusi savo misijai, keliaujanti po Lietuvą ir dainuojanti jos žmonėms kamerinės muzikos atlikėja Sigutė Trimakaitė.

Profesija seniau ir dabar

Kovo 21d. mūsų mokyklos antrokai, vadovaujami mokytojos N.Jasaitienės, dalyvavo rajono pradinių klasių mokinių pažintinėje-praktinėje konferencijoje ,, Profesija seniau ir dabar“, kur pristatė pranešimą ,,Močiutės pieno gamykla‘‘.

Puošiu žemę

Baisogalos mokyklos-darželio Pakiršinio skyriuje kovo 21 d. vyko Žemės dienai skirtas renginys „Puošiu Žemę“.

Šventėje dalyvavo visi mokyklos-darželio ugdytiniai. Vaikai šventei ruošėsi visą savaitę. Karpė ir klijavo žibuokles, rinko buitines atliekas.

Visos klasės, ir net patys mažiausieji, pasiruošė prisistatymus, apsirengė šiukšlių  rūšiavimo konteinerių spalvomis ( žaliai, mėlynai ir geltonai).

Vyko dėlionių, mįslių, greitakalbių, patarlių konkursai. Mokiniai rūšiavo atliekas.

Baisogalos mokykla-darželis pasitiko 55-ąjį pavasarį

Baisogalos mokyklos – darželio bendruomenė pasitikti 55-erių metų mokyklos – darželio jubiliejų ruošėsi iš anksto. Ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai, pradinių klasių mokiniai vykdė projektą „Mano vaikystės namai“. Mažieji piešė savo vaikystės namus – mokyklą-darželį, darželinukai ir mokiniai gamino drugelius salei papuošti, rinko nuotraukas stendams. Atsakingai lankė repeticijas: ruošė dainas, šokius ir giesmeles mišioms bažnyčioje.

Šventė prasidėjo mokykloje – darželyje susitikimu su buvusiais darbuotojais. Apsikabinimai, džiaugsmas, pašnekesiai, prisiminimai ir, rodos, tų prabėgusių kelių dešimtmečių ar kelerių  metų nė nebuvo.

Read the rest of this entry »

Užgavėnės

Kovo 4 dieną mokykloje – darželyje šurmuliavo Užgavėnių šventė. Priešmokyklinės ir ikimokyklinių grupių vaikai, pasipuošę pačių pasigamintomis kaukėmis, skubėjo prie laužo, kur jau vyko Lašininio ir Kanapinio kova. Visi kartu sprendė Lašininio ir Kanapinio bylą, o ją išsprendę, šoko, dainavo, kėlė triukšmą, kad pavasaris kuo greičiau ateitų. Šventės pabaigoje, sočiai prisikirtę blynų, tarškėdami, barškėdami, klegėdami, pasklido po visą darželio teritoriją ieškoti pavasario ženklų.

Roma Čepaitienė

Ikimokyklinio ugdymo vyr.auklėtoja