Monthly Archives balandžio 2014

Rajoninis meninio skaitymo konkursas

2014-04-30

Balandžio 25d. Baisogalos mokykloje-darželyje vyko rajoninis III – IV klasių mokinių meninio skaitymo konkursas ,, Jau saulelė vėl atkopdama …“ Sulaukėme 25 atstovų iš 12 rajono mokyklų.

Konkurso dalyvius, mokytojus ir svečius pasveikino mokyklos-darželio direktorė Vita Poškienė. Visiems susirinkusiems nuotaiką paskaidrino mūsų mokyklos jaunieji dainininkai ir šokėjai.

Plačiau

Velykinis sveikinimas

2014-04-17

no images were found

Mielieji,

tegul šventų Velykų ryto varpai atneša gaivaus

prisikėlimo dvelksmą ne tik į  Jūsų namus,

bet ir į širdį, apjuostą saulės spindulių.

 Tegul dienos būna pakylėtos jausmų šviesos,

gerumo, ramybės ir vilties.


Džiugių šventų Velykų!

 

Direktorė Vita Poškienė

Plačiau

Tegul rasoja mūsų širdys

2014-04-17

Balandžio 15d. Baisogalos mokykloje-darželyje lankėsi Kalbos premijos laureatė, viena iškiliausių Kauno asmenybių Violeta Bakutienė, kuri pristatė literatūrinę-muzikinę kompoziciją ,,Tegul rasoja mūsų širdys“.

Dvasinės stiprybės ir jėgų kiekvienai jūsų  įveikti kasdienybės sunkumus, o širdyje tegul bręsta nauji nusiteikimui ir plečiamos gerumo bei atjautos erdvės. 

O didžiąją ...

Plačiau

Velykos bibliotekoje

2014-04-17

Balandžio 15 d. Baisogalos miestelio bibliotekininkė R. Mameniškienė pakvietė priešmokyklinukus į biblioteką į rytmetį ,, Velykos gyvybės atbudimo,  pavasario linksmybių šventė“.  Vaikams labai įdomiai apie Jėzaus prisikėlimą, Velykų šventę papasakojo tikybos mokytoja G. Nakutienė.

 Priešmokyklinio ugdymo pedagogė D. Mirončikienė

Plačiau

”Aš bėgu – 2014”

2014-04-10

no images were found

Baisogalos mokykla-darželis yra Lietuvos sportiškiausių mokyklų-darželių lyderiai, todėl  aktyviai dalyvauja įvairiuose renginiuos ir akcijose. Šią savaitę ikimokyklinukai įsijungė į Respublikinės  ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacijos  „Sveikatos želmenėliai“ organizuojamą sveikatinimo akciją “Aš bėgu 2014”, skirtą Pasaulinei sveikatos dienai paminėti.

Plačiau

Raiškiojo skaitymo konkursas

2014-04-10

Balandžio 10d. mokykloje-darželyje vyko 3-4 klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas ,,Jau saulelė vėl atkopdama…“, skirtas K. Donelaičio 300-osioms gimimo metinėms. Konkurse, kurį organizavo mokytojos N. Jasaitienė ir D. Volskytė, dalyvavo 14 mokinių, kurie nepabūgo išbandyti savo meninio skaitymo gabumų.

Žiūrovai, konkurso dalyviai ir vertinimo komisija, puikiai nusiteikę, įdėmiai klausėsi skaitovų, nes po konkurso turėjo išaiškėti, kas atstovaus mokyklai rajoniniame skaitovų konkurse.

Plačiau

Baisogalos pradinukai olimpiniame festivalyje – pirmi Lietuvoje

2014-04-09

Jau eilę metų Baisogalos mokykla- darželis išlaiko sportiškiausios mokyklos vardą. Šie 2013-2014m.m. jauniesiems sportininkams sėkmingi, pilni pergalių, kupini sūraus treniruočių prakaito ir atkaklus darbo.

Balandžio 5d. finalinėse Lietuvos mokinių olimpinio festivalio varžybose „Drąsūs, stiprūs , vikrūs“ baisogaliečiai buvo geriausi. Pasak teisėjų „tai komanda kaip laikrodis, dirbantis sekundžių tikslumu“.

Plačiau

Šaškių varžybos

2014-04-02

Dvi paskutines kovo mėnesio savaites mokykloje vyko „protų kova“ – mokiniai varžėsi šaškių varžybose. Išsiaiškinę stipriausius savo klasėse, mokiniai sėdo prie šaškių lentų ir kovojo dėl geriausių mokyklos šaškininkų vardo. Patyrę ketvirtokai sulaukė rimto pasipriešinimo. Ir trečiokai, ir, net mažiausieji,  antrokai nenorėjo lengvai pasiduoti. Kova buvo tikrai rimta, bet patirtis nugalėjo ir visas prizines vietas laimėjo ketvirtokai:  I vietos laimėtojai-  Ignė Glebauskaitė ir Faustas Tvarijonavičius, II vietos – Ugnė Tamulionytė ir Nedas Goerkis, III vietos – Greta Gaučaitė ir Ernestas  Griciūnas.

Plačiau

Mūsų komanda finale!

2014-04-02

Mūsų mokyklos komanda „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose pasiekė finalą!

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų pradinių klasių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybų pirmasis etapas – rajoninės varžybos –  vyko Baisogalos gimnazijoje vasario 28 d. Čia susitiko keturios komandos: Pociūnėlių pagrindinės, Sidabravo bei Šiaulėnų Marcelino Šikšnio vidurinių mokyklų ir mūsų mokyklos komanda. Baisogalos mokyklos – darželio komanda laimėjo užtikrintai ir pateko į zoninės varžybas. Ši diena mūsų mokyklai buvo įsimintina ne tik pergale estafečių varžybose, bet ir kitu svarbiu sportiniu įvykiu – Baisogalos mokykla – darželis priimta į projektą „Vaikų ir jaunimo olimpinis ugdymas šalies mokyklose“.

Plačiau

Varžėsi jaunieji matematikai

2014-04-02

IV klasių mokiniai dalyvavo matematikos olimpiadoje. Juos olimpiadai ruošė mokytojos Daiva Volskytė ir Elena Kalvaitienė. I vietą laimėjo Gabrielius Salyga, II vieta atiteko Ernestui Griciūnui, o III vieta – Vyteniui Ribikauskui.

Pirmos ir antros vietų laimėtojai atstovavo mūsų mokyklą rajoninėje matematikos olimpiadoje. Puikiai sekėsi mūsų ketvirtokams: Gabrielius Salyga laimėjo IV vietą, o Ernestas Griciūnas – II vietą ir teisę toliau varžytis respublikinėje olimpiadoje...

Plačiau