Monthly Archives kovo 2014

Sigutė Trimakaitė

2014-03-30

Kovo 25 d. mūsų mokykloje svečiavosi kukli, atsidavusi savo misijai, keliaujanti po Lietuvą ir dainuojanti jos žmonėms kamerinės muzikos atlikėja Sigutė Trimakaitė.

Plačiau

Profesija seniau ir dabar

2014-03-30

Kovo 21d. mūsų mokyklos antrokai, vadovaujami mokytojos N.Jasaitienės, dalyvavo rajono pradinių klasių mokinių pažintinėje-praktinėje konferencijoje ,, Profesija seniau ir dabar“, kur pristatė pranešimą ,,Močiutės pieno gamykla‘‘.

Plačiau

Puošiu žemę

2014-03-28

  Baisogalos mokyklos-darželio Pakiršinio skyriuje kovo 21 d. vyko Žemės dienai skirtas renginys „Puošiu Žemę“.

          Šventėje dalyvavo visi mokyklos-darželio ugdytiniai. Vaikai šventei ruošėsi visą savaitę. Karpė ir klijavo žibuokles, rinko buitines atliekas.

          Visos klasės, ir net patys mažiausieji, pasiruošė prisistatymus, apsirengė šiukšlių  rūšiavimo konteinerių spalvomis ( žaliai, mėlynai ir geltonai).

         Vyko dėlionių, mįslių, greitakalbių, patarlių konkursai. Mokiniai rūšiavo atliekas.

         ...

Plačiau

Puslapiai: 1 2

Baisogalos mokykla-darželis pasitiko 55-ąjį pavasarį

2014-03-09

Baisogalos mokyklos – darželio bendruomenė pasitikti 55-erių metų mokyklos – darželio jubiliejų ruošėsi iš anksto. Ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai, pradinių klasių mokiniai vykdė projektą „Mano vaikystės namai“. Mažieji piešė savo vaikystės namus – mokyklą-darželį, darželinukai ir mokiniai gamino drugelius salei papuošti, rinko nuotraukas stendams. Atsakingai lankė repeticijas: ruošė dainas, šokius ir giesmeles mišioms bažnyčioje.

Šventė prasidėjo mokykloje – darželyje susitikimu su buvusiais darbuotojais. Apsikabinimai, džiaugsmas, pašnekesiai, prisiminimai ir, rodos, tų prabėgusių kelių dešimtmečių ar kelerių  metų nė nebuvo.

Plačiau

Užgavėnės

2014-03-06

        Kovo 4 dieną mokykloje – darželyje šurmuliavo Užgavėnių šventė. Priešmokyklinės ir ikimokyklinių grupių vaikai, pasipuošę pačių pasigamintomis kaukėmis, skubėjo prie laužo, kur jau vyko Lašininio ir Kanapinio kova. Visi kartu sprendė Lašininio ir Kanapinio bylą, o ją išsprendę, šoko, dainavo, kėlė triukšmą, kad pavasaris kuo greičiau ateitų...

Plačiau