Archive for gruodžio, 2014

Mažieji Skėmių mokinukai daugiau nebešals

Nuostabiais mokytojos Vijolės Gustienės karpiniais papuošti naujosios Skėmių mokyklėlės langai tarsi kviečia švęsti naują pradžią. Ir tikra tiesa – čia šventė. Baisogalos mokyklos-darželio Skėmių skyrius sukvietė bendruomenę į naujų mokyklėlės patalpų atidarymą. Svečiai, tėvai ir vaikai, pedagogai džiaugėsi suremontuotomis, naujais baldais apstatytomis, šventiškai papuoštomis, o svarbiausia – šiltomis patalpomis.

Darius Brazys, Radviliškio rajono savivaldybės meras, sakė, kad idėja perkelti mokyklą į kitas patalpas pasiteisino su kaupu. „Senosios mokyklos pastatas, kuriame mokėsi vaikai, reikalavo kapitalinio remonto. Jam būtų reikėję skirti nemažai lėšų. Buvo visokių nuomonių, kai pasiūlėme mokyklėlę perkelti į bendruomenės namus. Labiausiai abejojama buvo dėl to, kad neliks vietos bendruomenei. Šiandien matau, kaip džiaugiasi naujomis klasėmis vaikai ir mokytojos, ir suprantu, kad sprendimas buvo geras. Užteks patalpų Skėmių bendruomenei. Juk vaikai ir jų tėvai ir yra bendruomenė. Žinau, kad mokytojos ugdo mažuosius su meile. Žiūrėjau mokinių šventinį vaidinimą ir stebėjausi, kad visi jų mokiniai puikiai vaidina, visi dainuoja“, – sakė jis. Pasak mero, šis projektas – viena geriausių investicijų šiais metais. Read the rest of this entry »

Švenčių belaukiant

Gerumo sparnai

Gruodžio 20 d. Šeduvos gimnazijoje vyko tradicinis kalėdinis koncertas ,,Gerumo sparnai“.

Šiame rajoniniame renginyje dalyvavo ir šventinį numerį parodė Pakiršinio mokyklos- darželio mokiniai: Rugilė Mikuckytė, Vakaris Butkevičius, Jolita Daškevičiūtė. Pradinukai paruošė kalėdinį pasirodymą ,,Angelo pėdutės“.Jiems talkino muzikos mokytoja Virginija Našlėnienė ir logopedė Gitana Ryšienė. Įspūdingą kalėdinį reginį vainikavo mokiniams įteiktos padėkos ir saldžios dovanėlės.

Šis šventinis koncertas ,,Gerumo sparnai“ paliko visiems neišdildomą įspūdi.

Pavaduotoja ugdymui Gintarė Pužauskienė

Sportiškiausia 2013-2014 m.m. mokykla

Gruodžio 17 d. Švietimo ir mokslo ministerijoje apdovanoti Lietuvos sportiškiausių mokyklų ir geriausių Lietuvos kūno kultūros mokytojų konkursų nugalėtojai.

Šiais metais tryliktą kartą rengiamame sportiškiausių Lietuvos mokyklų konkurse dalyvavo 67 šalies mokyklos, iš kurių apdovanotos penkiolika: 5 vidurinės mokyklos ar gimnazijos, 5 pagrindinės mokyklos ar progimnazijos bei 5 pradinės mokyklos ar mokyklos-darželiai. Vertinant sportinę mokyklų veiklą buvo atsižvelgiama į kūno kultūros pamokų, sportuojančių mokinių, sporto varžybų ir renginių skaičių, papildomo ugdymo valandų skyrimą kūno kultūrai, olimpinio ir kilnaus elgesio sporte idėjų populiarinimą, mokyklos sporto bazę, inventorių ir k. t. Read the rest of this entry »

Jubiliejus

Baisogalos mokyklos-darželio pradinukai turi puikias galimybes rinktis neformaliojo ugdymo veiklas: sportuoti, dainuoti, gilinti žinias smalsučių ir miškininkų grupėse, kankliuoti. Jaunųjų kanklininkų tikrai gausus. Smagu, kad aktyviai mokosi kankliuoti ir berniukai. O iš kur kanklė? Read the rest of this entry »

Baisogalos bendruomenės saugaus eismo baigiamasis renginys

Gruodžio 10 d. baigiamajame 2014 metų saugaus eismo renginyje apžvelgėme įgyvendintus renginius, pasidžiaugėme bendradarbiavimu su partneriais, kurių net trylika turėjome.
Šiais metais buvome suplanavę 15 renginių, kuriuos suskirstėme į tris grupes: a) Judrioji palapinė; b) Šventė ir c) Šeimos svetainė.
Pirmoji grupė – Judrioji palapinė – ,,priglaudė“ 4 renginius, kurie vyko ne tik patalpose, bet ir įvairiose erdvėse. Pvz. pirmajame renginyje fiksavome realią Baisogalos miestelio gatvių, perėjų, šaligatvių padėtį (džiaugiamės, kad po mėnesio situacija labai pagerėjo-nauja asfalto danga kritiškiausioje vietoje, atnaujinti žymėjimai džiugina eismo dalyvius). Lydėjome mažuosius šokėjus į 2014 metų dainų šventę. Jie grįžo sveiki ir laimingi, nukeliavome į poilsio zoną prie vandens, vykdėme daug susitelkimo reikalavusį renginį ,,Saugaus eismo para“. Manome, kad mūsų reidai padėjo iškelti negeroves ir atkreipė baisogaliečių dėmesį ne tik į padėtį miestelio gatvėse, bet ir parodė, kaip neatsakingai elgiasi eismo dalyviai, mūsų bendruomenės žmonės. Read the rest of this entry »

Medeli, neliūdėk

Medžiai – gyvybės žemėje šaltinis. Jie mus maitina, suteikia prieglobstį ir pavėsį, valo ir drėkina orą, stebina savo grožiu. Su medžiais susijusi visa žmonijos istorija.
Mūsų protėviai nuo seno mylėjo, garbino medžius, kai kuriuos laikė šventais. Prie jų šventes rengė. Gimusi Vakarų Europoje, medžių puošimo šventė prigijo ir Lietuvoje. Read the rest of this entry »

2014 m. gruodžio mėn.
« Lap   Sau »