Archive for kovo, 2016

KVIEČIAME

Kūrybos džiaugsmas

Kūryba yra tas langas, pro kurį  žiūrima ne akimis, o siela. Tą kūrybos džiaugsmą  vaikams  suteikė jau trečius metus vykstantis Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje  Respublikinis priešmokyklinio ugdymo grupių ir pradinių klasių mokinių dailės darbų konkursas,, Lietuvos skaičiuočių pynė 2016“. Smagu, kad   kiekvienais metais dalyvių skaičius vis gausėja. Šiemet vasario 25 dieną vykusiame konkurse dalyvavo net 372 dalyviai.  Konkurse dalyvavo ir kitų rajonų mokiniai: Ukmergės, Mažeikių, Šiaulių miesto ir rajono, Kuršėnų mokiniai. Gausiausia dalyvių grupė – 1-2 klasių mokiniai. Šioje grupėje dalyvavo ir Baisogalos mokyklos-darželio 1 a klasės  mokiniai. Tai Viktorija Rušaitė, Austė  Krikščiūnaitė, Jonas Danilevičius, Emilis Stirbys ir Nojus Žitkevičius. Read the rest of this entry »

Atverkime savo širdį tyram džiaugsmui. Trims gražiems žodžiams – Tikėjimui, Vilčiai ir Meilei

Baisogalos jaunieji sportininkai vėl finale

Kovo 19 d.  Baisogalos mokyklos-darželio pradinukai varžėsi  Lietuvos mokyklų žaidynių estafečių tarpzoninėse „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose, kurios vyko Ginkūnų S.ir V. Zubovų pagrindinėje mokykloje

Komanda savo draugiškumu, komandine dvasia ir puikiu pasirengimu nugalėjo visas komandas. Antroje vietoje liko Plungės rajono Platelių gimnazijos, trečioje Šiaulių rajono Šinkūnų S.ir V.Zubovų mokyklos komandos. Read the rest of this entry »

„Aš Lietuvą nešuosi savo širdyje“

              2016 m. kovo 10 d. Radviliškio lopšelyje- darželyje „Žvaigždutė“ vyko šalies ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų patriotinio eilėraščio deklamavimo konkursas „Aš Lietuvą nešuosi širdyje“. Konkursą stebėjo ir vertinimo komisijoje dalyvavo vaikų poetė ir knygelių autorė Zita Gaigaužkaitė

            Konkurse dalyvavo ir Pakiršinio skyriaus auklėtinės ikimokyklinukė Emilija Dambrauskaitė ir priešmokyklinukės Kornelija Jankauskaitė ir Goda Rumbaitytė. Nors mergaitės ir netapo laureatėmis, tačiau į namus grįžo su padėkos raštais, atminimo dovanėlėmis, gera nuotaika ir kupinos įspūdžių.

                                                               Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Valerija Jasiulienė

Pienas vaikams

Mokykloje-darželyje svečiavosi programos „Pienas vaikams“ atstovai. Jie pravedė edukacinę pamoką apie pieno naudą žmogui. Ugdytiniai žiūrėjo mokomąjį filmuką, rungtyniavo dėlionių ir pieno skanavimo varžybose, net karvutę melžti mokėsi.

Vaikai džiaugėsi prizais ir dovanomis, skanavo natūralų jogurtą.

 

Mokytoja Laima Matutienė

Plaukimo varžybos

Kovo 10 dieną mūsų mokykloje vyko pradinukų plaukimo varžybos krūtine ir nugara. Mokiniai varžėsi savo amžiaus grupėse.

Į sporto salę susirinko visi pradinių klasių mokiniai ir mokytojos. Čia buvo paminėta Valstybės atkūrimo diena, diplomais apdovanoti plaukimo varžybų nugalėtojai. 2a klasės mokiniai, vadovaujami mokytojos Daivos Volskytės, dalyvavę Šiauliuose vykusiame tarptautiniame mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurse ,,Sveikuolių sveikuoliai‘‘ parodė nuotaikingą prisistatymą. Direktorės pavaduotoja Gražina Areliūnienė palinkėjo sėkmės mūsų sportininkams zoninėse estafečių varžybose ,, Drąsūs, stiprūs, vikrūs“

Mes – Baisogalos „SVEIKUOLIAI“

Baisogalos mokyklos – darželio 2 a klasės komanda dalyvavo respublikiniame mokinių, mokytojų ir sveikatos priežiūros specialistų konkurse „Sveikuolių sveikuoliai“ (I – IV klasių grupėje).

Dar gruodžio mėnesį, įveikę rajono mokyklų komandas, įgijome teisę dalyvauti II etape. Visų rajonų ir miestų nugalėtojai buvo suskirstyti į keturias zonas. Kovo 9 d. į Šiauliuose vykusį II etapo konkursą atvyko net 14 komandų. Visi labai stengėsi ir norėjo laimėti, nes į finalinį etapą patenka tik dvi komandos. Read the rest of this entry »

Šventė „Papuoškime žemę žiedais“

Žemės dienai buvo pasirinktas laikas–kai šviesa susilygina su tamsa, kai žmonės apdovanojami diena ir naktimi po lygiai.

Baisogalos mokyklos–darželio mažieji ugdytiniai smagiai paminėjo pasaulinę žemės dieną. Auklėtoja Roma Čepaitienė, žemės gaublio vaidmenyje sukūrė šiltą, linksmą nuotaiką.. Į šventę, nešini savo pačių pagamintais atributais-saulutėm, vabalėlais, lašeliais, susirinko visų grupių vaikai ir auklėtojos. Sugužėję  prie didelio medžio, pasigirdus akordeono akordams, dainavo daineles, deklamavo eilėraščius, šoko ir žaidė. Read the rest of this entry »

Sėkmingi startai

Kovo 3 d. Baisogalos mokyklos- darželio pradinukai startavo Radviliškio rajono estafečių varžybose ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs”.
Į Sidabravo gimnaziją pasivaržyti susirinko 4 rajono komandos. Baisogaliečiai visose estafetėse buvo ir greičiausi, ir stipriausi, ir vikriausi. Užėmę visas pirmąsias vietas ir nugalėję šeimininkų—Sidabravo gimnazijos, taip pat Šiaulėnų M.Šikšnio gimnazijos bei Pociūnėlių pagrindinės mokyklos pradinukus, gavo teisę kovo 12 d. atstovauti mūsų rajoną zoninėse DSV varžybose. Read the rest of this entry »

Paieška
Atributika
Kalendorius
2016 m. kovo mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Vas   Bal »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Archyvas