Archive for balandžio, 2016

Su Motinos diena

Abėcėlės šventė Pakiršinio mokykloje-darželyje

Balandžio 18 d.   Baisogalos mokyklos- darželio Pakiršinio ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyriaus pirmokai kartu su savo tėveliais  atvyko į abėcėlės šventę „ Mano abėcėlės šitoks gražumėlis …“.  Šventės dalyviai ir svečiai į šventę atėjo su plačia šypsena ir gera nuotaika.

Pirmokai stengėsi parodyti, kad jau pažįsta raideles, moka skaityti, deklamuoti, dainuoti ir pasirengia antrai klasei. Mokiniams mokytoja padovanojo po knygelę  „ Mano pasakų kraitelė“, kuria mokiniai pažadėjo  tausoti, saugoti ir perskaityti. Žiūrėdamos šventės programėlę, mamoms riedėjo džiaugsmo ašaros.

Po šventės vaikučiai ir jų tėveliai vaišinosi abėcėlės tortu, šiltai bendravo, atliko užduotis, žaidė žaidimus.

Pradinių klasių mokytoja Gitana Kniškienė

Akcija „DAROM“ Pakiršinio mokykloje-darželyje

Balandžio 15 d. Baisogalos mokyklos-darželio Pakiršinio skyriuje vyko akcija „Darom“. Jos metu 1-4 klasių mokiniai ir mokytojos sodino eglaites. Eglaičių sodinukų parūpino Radviliškio r. Baisogalos girininkija. Už tai esame dėkingi girininkui A. Počiejui. Jis atvežė sodinukus, paaiškino kaip sodinti eglaites. Kai kurie mokiniai pirmą kartą matė kaip sodinami medeliai,  dėl to teko ilgokai pasipraktikuoti, kad medelis būtų tinkamai ir teisingai pasodintas.

Pasodintos eglaitės papuošė mokyklos-darželio teritoriją. O kadangi sodintos su didele meile ir atsakomybe, tai tikimės kad visos ir suvešės.

Pavaduotoja ugdymui Gintarė Pužauskienė

„Skaitau, kuriu – augu“

Balandžio 8 dieną 2a klasės mokiniai Austėja Sereikaitė, Faustė Kačiukevičiūtė ir Vakaris Danilevičius dalyvavo respublikinėje pradinių klasių mokinių konferencijoje ,,Mintis per žodį knygą audžia“ , skirtoje Bibliotekų metams paminėti.  Konferencija vyko Kėdainių rajono Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijoje.

Rimtam ir kūrybiškam darbui nuteikė Krakių gimnazijos dramos būrelio „Žingsniai į teatrą“ spektakliukas „Knyga suranda draugą“. Konferencijos dalyviai dirbdami grupėse pristatė pranešimus ir dalijosi praktinėmis idėjomis, skatinančiomis aktyvų skaitymą. Mūsų mokyklos mokiniai pristatė inscenizuotą pranešimą „Skaitau, kuriu – augu“. Mokiniai ne tik pasakojo, kaip aktyviai ir žaismingai „draugauja“ su knygomis jas skaitydami, bet ir pristatė jau dvi bendras klasės kūrybos knygas –  „Mes  – pirmokai“ ir „Pasakos be galo“, bei savo kūrybos mįslėmis papildytą „Mįslių krepšį“. Read the rest of this entry »

Imkite mane ir skaitykite

Balandžio 4 – 8 d. Baisogalos mokyklos – darželio priešmokyklinėje ir ikimokyklinėse grupėse buvo įgyvendinamas projektas „Imkite mane ir skaitykite“. Šiuo projektu buvo siekiama atkreipti dėmesį į skaitymo naudą ir paskatinti tėvelius dažniau į rankas paimti knygą. Read the rest of this entry »

Baisogalos pradinukai – Lietuvos čempionai

Baigėsi Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos.

Finalas vyko Baisogalos sporto arenoje „Auridana“ kur  varžėsi stipriausios Lietuvos kaimo mokyklų: Papilio, Mokolų, Ginkūnų Sofijos  ir Vladimiro Zubovų pagrindinių, Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio, Rudaminos Ferdinando Ruščico, Akademijos gimnazijų ir Baisogalos mokyklos-darželio komandos. Read the rest of this entry »

Poezijos festivalis

Balandžio 8 dieną Baisogalos mokykloje-darželyje vyko rajono  pradinių klasių mokinių poezijos festivalis ,,Gyvenu po saule“, skirtas Ramutės Skučaitės 85-erių metų jubiliejui paminėti.

Dalyviai ir svečiai  apžiūrėjo R.Skučaitės knygų parodėlę, kurią padėjo surengti Baisogalos bibliotekos darbuotojos. Stende puikavosi Baisogalos mokyklos-darželio  pradinukų dailyraščiu parašyti poetės eilėraščiai su  iliustracijomis. Read the rest of this entry »

2016 m. balandžio mėn.
« Kov   Geg »