Archive for kovo, 2017

Šaškių varžybos

Baisogalos mokyklos-darželio komanda, kurią sudarė 3-4 kl. mokiniai Darija Jokubauskaitė, Ernestas Juodis, Eimis Taparauskas ir Justinas Miakša, rajoninėse šaškių  varžybose laimėjo antrąją vietą. Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame klasių mokytojoms Z. Bliznikienei, E. Kalvaitienei ir D.Volskytei.

Mūsų sportininkų komanda vėl lyderiai

Baisogalos mokyklos-darželio sportininkų komanda rajoninėse Lietuvos mokyklų žaidynių  ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ kaimo vietovių tarpe užėmė I-ąją vietą, nugalėjusi Sidabravo gimnazijos ir Šiaulėnų M.Šikšnio gimnazijos pradinių klasių sportininkų komandas.

Zoninėse ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose, nugalėję Raseinių raj. Viduklės gimnazijos pradinių klasių komandą, mūsų šaunieji sportininkai vėl pirmieji.

Mokyklos-darželio bendruomenė didžiuojasi sportininkų ir juos treniruojančių mokytojų Z.Bliznikienės ir D.Volskytės didžiuliu darbu ir linki sėkmės tarpzoninėse ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose, kurios vyks kovo 31 dieną.

Teatro diena

Mes skirtingi ir tuo žavūs

Mūsų mokykloje-darželyje mokosi ypatinga mergaitė Daina. Jau trečia savaitė  antrokė Daina džiugina mus savo piešinėlių paroda. Dainutė – miela, nuoširdi, turinti gabumų ir iš aukštai Dievo duotą Dauno sindromą. Pristatydama parodėlę, Dainos mama supažindino susirinkusius su tokiais vaikais, vadinamais saulytėmis, kurie labai nori turėti draugų ir kuriems labai reikalinga aplinkinių pagalba.

  Kartu su mergaitės piešiniais artėjant Pasaulinei Dauno sindromo dienai medžių šakelės pražydo margaspalvėmis skirtingų spalvų kojinaitėmis. Skirtingos vienos poros kojinės yra tapusios tarptautiniu tolerancijos žmonėms su Dauno sindromu simboliu, nes tokia forma yra labai panaši į skirtingas chromosomas.

  Savaitė ,,Be patyčių“ pradėjome mūvėdami skirtingų spalvų kojinaitėmis, taip suprasdami, mes visi esame skirtingi ir tuo žavūs.

Mažieji pakiršiniečiai papuošė žemę

Kovo 20 d. visame pasaulyje minima Žemės diena. Mažieji pakiršiniečiai taip pat prisidėjo prie šios gražios akcijos. Jie su mokytojų, auklėtojų ir tėvelių pagalba gamino žemei gėles. Gėlės pagamintos iš medžiagų atsparių oro pokyčiams,  todėl ilgai džiugins akis, kol gėlynuose sužydės tikrosios gėlės ir žemė pasipuoš įvairiaspalviais žiedais.

1-4 klasių mokiniai ir mokytojos su gėlėmis ir Žemės vėliava keliavo prie   Pakiršinio kaimo bibliotekos, kur juos pasitiko bibliotekos vedėja E. Ryšytė. JI papasakojo vaikams kodėl reikia saugoti ir mylėti žemę. Rankų darbo gėlėmis vaikai papuošė teritoriją prie bibliotekos.

Patys mažiausieji įstaigos ugdytiniai pagražino savo darželio teritoriją. Spalvotomis gėlėmis pražydo mokyklos-darželio rožynas ir kalvelė po gandralyzdžiu, mūsų mokykjos-darželio simboliu.

 

Direktorės pav. ugdymui Gintarė Pužauskienė

Akcija ,,Plaukiu už Lietuvą“

 

Baisogalos pradinukai Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato finale

Baisogalos mokyklos –darželio jaunųjų sportininkų komanda  skina pergales Lietuvos mokyklų žaidynėse.  Kovo 10 d. vykusiose tarpzoninėse kvadrato varžybose nesunkiai įveikė stipriausias komandas iš Šiaulių rajono Kairių, Kretingos rajono Kūlupėnų  Motiejaus Valančiaus pagrindinių mokyklų.  Nors finalas dar negreit – birželio 3d., sportininkams nėra kada pailsėti. Jie intensyviai ruošiasi „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžyboms.

Mokyklos-darželio bendruomenė didžiuojasi sportininkų ir juos treniruojančių mokytojų D. Volskytės ir Z. Bliznikienės  darbu ir linki sėkmingo starto kovo 20 d. prasidėsiančiose  „Drąsūs , stiprūs, vikrūs“  varžybose.

 

Direktorės pavaduotoja ugdymui Gražina Areliūnienė

Susitikimas su poete

Baisogalos mokyklos -darželio Pakiršinio skyriaus priešmokyklinės grupės ir ikimokyklinės grupės vaikai dalyvavo Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų patriotinio eilėraščio  deklamavimo konkurse „Aš Lietuvą nešuosi  širdyje“.  Pedagogių  V. Jasiulienės ir G. Daugelavičienės paruoši vaikai (e. Dambrauskaitė ir O. Skardžius) deklamavo eiles Lietuvai.

Radviliškio „Žvaigždutės“ darželyje šis renginys jau tampa tradicija, nes žavi savo kūrybiškumu, patriotizmu. Įstaigos vaikai labai atsakingai ir kūrybiškai ruošiasi šventei, nes į ją šiemet suvažiavo jaunieji skaitovai net iš Anykščių, Kėdainių rajono. Pakiršinio skyriaus ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai taip pat dalyvauja jau antrą kartą. Tai puiki galimybė parodyti savo sugebėjimus, pabendrauti su  vaikų eilėraščių kūrėja Zita Gaižauskaite bei susirasti naujų draugų. Read the rest of this entry »

Pasveikinkim vieni kitus

Kovo 10 dieną, Baisogalos mokyklos – darželio priešmokyklinės ir ikimokyklinių grupių vaikai dalyvavo akcijoje „Pasveikinkim vieni kitu“, skirtoje Kovo 11 paminėti. Priešmokyklinės grupės vaikai apsilankė senelių namuose ir pasveikino ten gyvenančius senelius, „Ežiukų“ grupės vaikai užsuko į Baisogalos seniūniją ir pasveikino darbuotojus. „Drugelių“ grupės vaikai sveikino sutiktus praeivius gatvėje.Šios akcijos metu vaikai įsitikino, kad maža, pačių rankomis sukurta dovanėlė ir pasakyti sveikinimo žodžiai nepažįstamam žmogui gali suteikti daug džiaugsmo.

  Auklėtoja R. Čepaitienė

 

,,Visa mokykla šoka“

Per visą Lietuvą nuvilnijo konkurso ,,Šoka visa Lietuva“ banga. Šiais metais vilnis pasiekė ir mūsų mokyklą, kuri dalyvauja tradicinius šokius puoselėjančių Lietuvos mokyklų projekte ,,Visa mokykla šoka“.

Kovo 7d. mūsų mokykloje vyko šio konkurso atidarymo šventė. Sveikinimo kalboje įstaigos direktorė V.Poškienė pasidžiaugė tokiu gausiu susirinkusiu jaunųjų šokėju būriu, pristatė į šventę atvykusį Baisogalos kultūros namų folklorinį ansamblį ,,Dainoriai”. Šventės vedančioji mokytoja Laima Matutienė supažindino su Lietuvių liaudies šokio tradicijomis, kurios turi labai gilias ir ilgaamžes tradicijas. Reta pramoga neapsieidavo be šokių. Taip ir šiuo metu – retas susibūrimas nepraeina be šokių, žaidimų, ratelių. Pasilinksminimus visada pradėdavo pačiu paprasčiausiu rateliu, suburiančiu visus į ratą. Todėl šventės pradžioje pirmokėlai pakvietė visus išmokti ,,Mažas mūsų ratelis”. Read the rest of this entry »

Paieška
Atributika
Kalendorius
2017 m. kovo mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Vas   Bal »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Archyvas