Archive for spalio, 2017

Rudenėlio spalvos

 

         Spalio 26 d. Pakiršinio ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyriaus salė pasipuošė rudeniniais medžiais, tačiau medžiai buvo liūdni, nes jų lapai buvo nespalvoti.  O dailininkas (auklėtoja G. Daugelavičienė) neturėjo spalvų lapams nuspalvinti,  todėl ikimokyklinės grupės vaikučiai, kartu su rudenėliu (logopedė G. Ryšienė) ir visomis rudens gėrybėmis dovanojo dailininkui spalvas.

         Morkytės – oranžinę, agurkėliai – žalią, saulutė- skaisčiai geltoną, vabaliukas ir skruzdėlytė – rudą, boružėlės – raudoną. Susirinkęs visas spalvas dailininkas nuspalvino medžių lapus, o atsidėkodamas vaikams davė rudens gėrybių.

         Mažieji šoko, dainavo, žaidė ratelius su tėveliais, grįžę į grupę vaišinosi rudeniniais skanėstais.

Direktorės pavaduotoja ugdymui

  1. Pužauskienė

Kur gyvena vitaminai?

 

   Spalio 19d. mokyklos-darželio ikimokyklinių ir priešmokyklinės grupės vaikai skubėjo į šventę ,,Kur gyvena vitaminai?“. Visus dalyvius pasitiko šventės šeimininkas VITAMINAS C, su kuriuo vaikai keliavo rudens takeliu ir sužinojo, kad vitaminai gyvena daržovėse, vaisiuose, uogose ir miško gėrybėse. Vaikai linksmai sukosi rateliuose, dainavo, deklamavo, atliko įvairias užduotis ir net ragavo vitaminingų sulčių. Šventės pabaigoje  visų dalyvavusių grupių vaikai buvo apdovanoti rudens gėrybių pilnomis kraitelėmis.

                                  Ikimokyklinio ugdymo pedagogė Roma Čepaitienė

Pasaulinė košės diena

 

Spalio 10 diena-oficiali Pasaulinė košės diena, kuri Malsenos iniciatyva Lietuvoje minima nuo 2014 metų.

   Malsena, iniciuodama košės dieną, siekia, kad mūsų vaikai: kasdien sąmoningai rinktųsi naudingus ir maistingus produktus ir atsisakytų nesveikų užkandžių; žinotų, kas naudinga jų organizmui; norėtų sveikai maitintis.

   Mūsų mokyklos pradinukai paminėjo Pasaulinę košės dieną  mokyklos valgykloje. Ant stalų garavo daug lėkštučių su ką tik išvirta koše.  Prieš valgydami košę,  visi garsiai perskaitė pasižadėjimą valgyti ją  kiekvieną rytą.

BAISOGALOS MOKYKLA-DARŽELIS

 

KOŠĖS DIENOS PASIŽADĖJIMAS

Aš pasižadu kas rytą valgyt košę – ir vis kitą:

grikių, miežių , avižų , žirnių, lešių ir kviečių.

Šito pažado laikysiuos – ir visiems  dar pasakysiu:

 

 

KOŠĖ – TAI JĖGA.     ATSIMINKI VISADA.

    Ačiū virėjoms už skanią košę. Dėkojame  organizatorėms pavaduotojai G.Areliūnienei ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistei S. Kazincienei už puikiai, bendruomeniškai šiltai paminėtą Pasaulinę košės dieną.

Nuostabi kelionė

 

Spalio 5 d.  1, 3a ir 4a klasių mokiniai su savo mokytojomis, nepaisydami lietingo oro, leidosi į įspūdingą kelionę.

   Pirmiausia mažųjų smalsuolių laukė tyrinėjimų ir atradimų valandėlė Lietuvos zoologijos sode Kaune. Edukacinės pamokėlės metu vaikai  išsiaiškino, ką slepia paslaptingoji raudonoji staltiesė. Tyrinėjo įvairių gyvūnų dalis, spėliojo, kam jos priklauso ir kodėl atsidūrė zoomokyklėlėje. Vaikai stebėjosi gandro kiaušiniu—jis atrodė  gan mažas tokiam dideliam paukščiui. Įspūdį paliko voro tarantulo ir smauglio išnaros. Read the rest of this entry »

Kraštotyros diena

 

Rugsėjo 29 dieną mūsų mokyklos pradinukai dalyvavo  Kraštotyros dienos renginiuose, skirtuose Radviliškio krašto pažinimui. Gimtojo krašto pažinimas prasideda nuo gimtinės-artimiausios aplinkos pažinimo. Todėl mokyklos-darželio pradinukai šią dieną skyrė Baisogalos pažinimui.

   Pirmokai džiaugėsi apžvalgine ekskursija po Baisogalą, kurios metu aplankė žymiausius miestelio pastatus, sužinojo apie žymius žmones, garsinančius mūsų gimtinę. Grįžę į klasę, mokiniai žinias įtvirtino viktorinoje.

  Antrokai su mokytoja apžiūrėjo Komaro rūmų ansamblio pastatus, sužinojo jų paskirtį dvarininko valdymo laikotarpiu. Read the rest of this entry »

Paieška
Atributika
Kalendorius
2017 m. spalio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Rgs   Lap »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Archyvas