Archive for kovo 22nd, 2018

PASAULINĖ ŽEMĖS DIENA

Baisogalos mokyklos-darželio pradinukai  kovo 20 d. paminėjo vieną svarbiausių ir gražiausių aplinkosauginių švenčių Pasaulinę Žemės dieną. Šventės pradžioje susirinkusieji su įdomumu stebėjo inscenizuotą vaizdelį  kaip rūšiuojamos šiukšlės- juk prieš šventę reikia susitvarkyti. Vaikai  sužinojo ne tik kas gi ta mūsų Žemė, kaip ji atsirado, bet ir prisiminė, kaip senovėje žmonės mylėjo ir garbino Žemę. Visiems patiko pasisvečiuoti pasakoje pas Juodąją tetulę, stebėti filmą ,,Saulė Mėnulis ir ŽEMĖ“. Šventės vedantysis Jonas iškėlė klausimą ,,Ką gi mums daryti, kad žemėje būtų gera gyventi?“ Klasės draugai padėjo atsakyti į šį klausimą, primindami ,,nelaužykime medžių, o juos sodinkime; rūšiuokime atliekas, neterškime jomis gamtos; globokime gyvūnus ir augalus; neterškime upių, ežerų, nešiukšlinkime miškų; tik mes visi kartu išsaugosime Žemę kitoms kartoms.‘‘ 4b klasės mokiniai savo šokiu parodė kuo Žemė džiaugiasi. Read the rest of this entry »

,,PLAUKIU UŽ LIETUVĄ“

Baisogalos mokyklos-darželio ugdytiniai džiaugiasi, kad mokslo įstaigoje yra baseinas, kuriame, padedami plaukimo trenerio D.Kilio, jie turi galimybę kartą per savaitę mokytis plaukti.

Kovo 16d., kaip ir kiekvieną pavasarį, baseine vyko plaukimo varžybos ,,Plaukiu už Lietuvą“, kur ugdytiniai galėjo parodyti ką išmoko per mokslo metus. Vaikai, plaukdami krūtine, nugara, nardymo rungtyje, patyrė daug džiugių emocijų.

Visų amžiaus grupių nugalėtojai buvo apdovanoti padėkos raštais.

2018 m. kovo mėn.
« Vas   Bal »