Archive for balandžio 4th, 2018

Sportiška Baisogalos mokyklos-darželio bendruomenė

Radviliškio sporto arenoje vykusiose Radviliškio rajono mokyklų bendruomenių draugiškose varžybose „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“, mokyklos-darželio sportinė komanda siekė išlaikyti mokinių iškovotų pergalių kvadrato ir estafečių varžybose  lygį. Todėl komanda su kapitonu D.Kiliu priešakyje labai aktyviai ir linksmai nusiteikė rungtyniauti .

Iškovojome antrą vietą, pelnėme taurę ir organizatorių – Vinco Kudirkos progimnazijos padėką. Linksmai pasportavę ir prie kavos pabendravę, grįžome laimingi – svarbiausia nedaug atsilikome nuo mūsų jaunųjų čempionų.

Pavaduotoja ugdymui  Gražina Areliūnienė

Dovana mažiesiems – tautiniai kostiumai

Smagu gauti dovanas. Baisogalos mokyklos-darželio ikimokyklinukus pradžiugino  R.Karbauskio ir A.Mamontovo fondo „Švieskime vaikus“ dovana – tautiniai rūbai. Fondo savanoriai,  dalindami kostiumus, džiaugėsi, kad vaikams jie labai patiko. Jie tuoj pat skubėjo  apsirengti.

Besisvečiuojantis seimo narys Aurimas Gaidžiūnas nesulaikė šypsenos stebėdamas  taip smagiai nusiteikusius vaikus.

Pavaduotoja ugdymui     Gražina Areliūnienė

2018 m. balandžio mėn.