Daily Archives 2018-04-04

Sportiška Baisogalos mokyklos-darželio bendruomenė

2018-04-04

Radviliškio sporto arenoje vykusiose Radviliškio rajono mokyklų bendruomenių draugiškose varžybose „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“, mokyklos-darželio sportinė komanda siekė išlaikyti mokinių iškovotų pergalių kvadrato ir estafečių varžybose  lygį. Todėl komanda su kapitonu D.Kiliu priešakyje labai aktyviai ir linksmai nusiteikė rungtyniauti .

Iškovojome antrą vietą, pelnėme taurę ir o...

Plačiau

Dovana mažiesiems – tautiniai kostiumai

2018-04-04

Smagu gauti dovanas. Baisogalos mokyklos-darželio ikimokyklinukus pradžiugino  R.Karbauskio ir A.Mamontovo fondo „Švieskime vaikus“ dovana – tautiniai rūbai. Fondo savanoriai,  dalindami kostiumus, džiaugėsi, kad vaikams jie labai patiko. Jie tuoj pat skubėjo  apsirengti.

Besisvečiuojantis seimo narys Aurimas Gaidžiūnas nesulaikė šypsenos stebėdamas  taip smagiai nusiteikusius vaikus.

Pavaduotoja ugdymui     Gražina Areliūnienė

Plačiau