Daily Archives 2018-04-12

Pradinukų sueiga

2018-04-12

Balandžio 10d. Baisogalos mokykloje-darželyje vyko sueiga, kurioje buvo pagerbta mūsų mokyklos sportininkų komanda  finalinėse Lietuvos mokyklų žaidynių  kaimo vietovių mokyklų  ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose iškovojusi I-ąją vietą. Mokyklos-darželio direktorė pasidžiaugė šauniausiais sportininkais, kurie šiais mokslo metais antrąkart tapo čempionais Lietuvoje. Seniūno pavaduotoja A.Vaičiurgienė džiaugėsi ir dėkojo ,,auksinei“ komandai ir jų trenerėms Daivai Volskytei ir Editai Mickuvienei už didžiulius sportinius pasiekimus.

Sueigoje taurę direktorei įteikė mokyklos – darželio bendruomenės komanda, kuri dalyvavo Radviliškio sporto arenoje vykusiose mokytojų bendruomenių varžybose ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ ir iškovojo II-ąją vietą.

Plačiau