Monthly Archives vasario 2019

Baisogalos pradinukų pergalių maratonas

2019-02-27

Vasario 26 dieną Baisogalos gimnazijoje  vyko rajono bendrojo ugdymo kaimo vietovių mokyklų pradinių klasių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs” estafečių varžybos.  Nugalėjusi Pociūnėlių pagrindinės mokyklos ir Sidabravo gimnazijos  sportininkus Baisogalos mokyklos-darželio komanda laimėjo I-ąją vietą...

Plačiau

Olimpinis festivalis ,,Žaidimų fiesta“

2019-02-26

Vasario 22 dieną Baisogalos mokyklos – darželio „Ežiukų” gr. komanda dalyvavo Radviliškio rajono ikimokyklinių grupių olimpiniame festivalyje „Žaidimų fiesta”, kur buvo susirinkusios aštuonios komandos.

Konferencija ,,Vienas vardas-Lietuva“

2019-02-26

Vasario 21d. mūsų mokyklos antrokai Greta Stirbytė, Jonas Žitinevičius, Elija Kriauzaitė, Rasvydė Tamulionytė ( mokyt. Z. Bliznikienė), trečiokai Maja Vaičiūnaitė, Miglė Maksvytytė, Markas Radinas ( mokyt. N. Jasaitienė) ir 4a klasės mokiniai Viktorija Rušaitė ir Emilis Stirbys ( mokyt. E. Mickuvienė) dalyvavo Raseinių rajono ir respublikos bendrojo lavinimo mokyklų 1-4 klasių mokinių konferencijoje ,,Vienas vardas-Lietuva“. Konferencija vyko Raseinių Petkaus pagrindinėje mokykloje.

Plačiau

Projektas ,,100 dienų pirmokas esu“

2019-02-18

Mokslo metų pradžioje mokytoja Daiva Volskytė paskelbė, kad bus vykdomas projektas ,,100 dienų pirmokas esu“ ir pakvietė pirmokų tėvelius kartu su vaikais atlikti kūrybinius darbus susijusius su skaičiumi šimtas. Prieš pirmokų šimtadienio šventę buvo surengta 1 klasės mokinių ir jų tėvelių kūrybinių darbų paroda.

„Šimtas zuikių susirinko, net žalia girelė linko!“ Šiais žodžiais iš mini spektaklio pagal E.Mieželaičio eiliuotą pasaką ,,Zuikis Puikis“ prasidėjo nuostabi  pirmokų šimtadienio šventė, kurią savo mokiniams bei jų tėveliams surengė mokytoja Daiva Volskytė.

Visi susirinkusieji buvo suskirstyti  į komandas. Pirmokai, atsakydami, į viktorinos klausimus mėgino ne tik surinkti kuo daugiau taškų, tačiau ir parodyti tėveliams, kiek daug visko išmoko vos per šimtą dienų. Na, o tėveliai savo ruožtu mėgino nenusileisti. Tačiau ne visi viktorinos klausimai tėveliams buvo įveikiami..

,,Kelionė per Lietuvą“

2019-02-17

Baisogalos mokykloje – darželyje visą savaitę priešmokyklinės ir ikimokyklinių grupių auklėtojos su vaikais kalbėjo apie Lietuvą ir jos tautinę simboliką. Vaikai mokėsi žaidimų, dainelių, eilėraščių, kūrė įdomius ir gražius darbelius.

Vasario 15 dieną, šventiškai pasipuošę, nešini vėliavėlėmis darželinukai rinkosi į papuoštą salę, kur vyko Vasario 16 – ąjai paminėti šventinis rytmetis „Kelionė per Lietuvą“ .  Priešmokyklinukai buvo pasipuošę tautiniais rūbais.

Vasario 16 sveikinimas

2019-02-15

Plačiau

Antrokų projektas ,,Mes tikrai mylim Lietuvą…”

2019-02-15

Vasario mėnesį antrokai, vadovaujami mokytojos Zitos Bliznikienės labai daug dirbo. Jie ne tik mokėsi, bet ir parengė projektą apie Lietuvą.

Mokiniai bandė suvokti, kas yra meilė savo šaliai ir kaip mes ją išreiškiame. Mintys apie tai pavirto vaizdiniais – stendiniais pranešimais , priverčiančiais visus pamąstyti apie tai, ką gero ar blogo kiekvienas iš mūsų padarome dėl savo šalies ir jos ateities.

Sėkmė intelektualiniame žaidime-konkurse

2019-02-02

Baisogalos mokyklos – darželio 4a klasės šaunuoliai Viktorija Rušaitė, Jonas Danilevičius, Aronas Šeigis, Emilis Stirbys puikiai pasirodė mokyklos Žiniuko konkurse ir nutarė  sausio 30 d. sudalyvauti Raseinių rajono ir Respublikos Šaltinio vardo bendrojo ugdymo įstaigų pradinių (3-4 kl.) intelektualiniame žaidime – konkurse “Mes – lyderiai”.