Archive for lapkričio, 2019

,,Kalėdinė pasaka“

Lapkričio 27 dieną Baisogalos mokyklos-darželio pradinukai dalyvavo edukacinėje programoje ,,Kalėdinė pasaka“.

Sportinė pramoga „Sportuojantys vaikai–šaunūs draugai“

Š.m. lapkričio 19d. Baisogalos mokyklos-darželio sporto salėje vyko sportinė pramoga „Sportuojantys vaikai-šaunūs draugai. Joje dalyvavo visų grupių ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai, kuriuos sutiko ir sportuoti kvietė personažai Kiškis ir Katinas. Read the rest of this entry »

Seminaras-degustacija

 

Baisogalos mokyklos-darželio darbuotojos dalyvavo maisto gaminimo seminare-degustacijoje, kurį vedė subalansuotos mitybos akademijos ,,Pirmas šaukštas“ įkūrėja Rita Šilenskienė.

Paskaita

 

Baisogalos mokyklos-darželio mokiniai klausėsi paskaitos ,,Burnos higiena“.

Robotukas Tukas

 

Lapkričio 11 dieną Baisogalos mokyklos-darželio mokiniai susipažino su robotuku Tuku edukacinėje programoje ,,Robotukas“.

Projektas ,,Olimpinis mėnuo“

 

Trečios klasės mokiniai visą spalio mėnesį dalyvavo LTOK projekte ,,Olimpinis mėnuo“, kurio tikslas-ugdyti sveikos gyvensenos įgūdžius.

Vaikai aktyviai įsitraukė į projekto veiklas. Dalyvavo fizinio aktyvumo savaitėje. Gilino žinias apie sveiką mitybą, emocinę savijautą ir jos gerinimo būdus. Mokėsi efektyviai naudoti laiką, mažinant laiką prie ekranų.

Į projektą aktyviai įsitraukė ir šeimos-atliko savaitgalių užduotis kartu su savo vaikais. Read the rest of this entry »

Pažintinė – praktinė konferencija ,,Sveikatos akademija“

 

Respublikinė pradinių klasių mokinių pažintinė – praktinė konferencija ,,Sveikatos akademija“ Baisogalos mokykloje – darželyje  tapo tradicija, kuri nuo 2011 metų organizuojama jau penktą kartą.

              Lapkričio 8 dieną vykusioje ,,Sveikatos akademijoje“ mokiniai iš Joniškio ,,Saulės“ gimnazijos, Kėdainių ir mūsų rajono mokyklų pristatė pranešimus, projektus ir kūrybinius darbus.

              Kaip ir dera šeimininkams mūsų mokyklos – darželio 1-2 klasių klasių mokiniai ir BURATINAS pasveikino dalyvius pranešimu ,,Sveikata iš avilio“ (mokyt. D. Volskytė, E. Mickuvienė). Sveikinimo žodį tarė  Radviliškio raj. sav. SJNU skyriaus paslaugų vadybininkas Kęstutis Dambrauskas, metodininkė Gailutė Toleikienė. Read the rest of this entry »

Projektas „Sveikata iš avilio“

 

 Visi mokyklos – darželio mokiniai dar rugsėjo 30 d. dalyvavo edukacinėje programoje „Apie medų ir bites“. Buvo įdomu „susipažinti“ su bitėmis,  apžiūrėti jų produktus.

Antrokai nusprendė įtvirtinti žinias ir visą spalio mėnesį vykdė projektą „Sveikata iš avilio“. Mokiniai ne tik pasikartojo žinias apie bites, jų produktus, bet ir ieškojo informacijos, apklausė tėvelius, kuo bičių produktai naudingi sveikatai. Remiantis visa surinkta informacija, antrokai parengė ir inscenizuotą pristatymą respublikinei konferencijai „Sveikatos akademija“, ir informacinį stendą, kurį pagyvino I klasės mokinių (mokytoja E. Mickuvienė) piešiniai. Taip pat surengė ir bičių produktų parodą. Read the rest of this entry »

Seminaras ,,Žodinė savigyna“

 

Lapkričio 5 dieną Baisogalos mokykloje-darželyje vyko seminaras ,,Žodinė savigyna“, kurį vedė Tarptautinio retorikos ir oratoriaus meistriškumo universiteto vyresnysis treneris-licenciatas, sertifikuotas ugdomojo vadovavimo specialistas Valdemar Chmielevski. Klausydamos lektoriaus sužinojome, kaip lengvai atpažinti žodinius puolimus, manipuliacijas ir veiksmingai joms pasipriešinti; kaip išlaikyti ramybę žodinio puolimo metu, kaip bet kokį konfliktą paversti konstruktyviu dialogu. Read the rest of this entry »

Rudeninė talka

  

Gamta palengva ima keisti savo rudeninį rūbą ir ruoštis tyliajam bei ramiajam periodui -žiemai. Šis ruduo – ypatingas savo išskirtine šiluma, spalvingumu ir vis dar iki šiol džiuginančiais kai kurių gėlių žiedais. O, kad gamta dovanotų mums savo grožį ir dovanas, turime būti dėmesingi jai ir mes. Spalio 25 dieną Baisogalos mokyklos – darželio pradinukai su mokytojomis surengė talką, kurios metu grėbė gausiai nukritusius lapus ugdymo įstaigos teritorijoje. Pirmokai tai pavadino žaidimu ,,Lapų gaudynės“.

Paieška
Atributika
Kalendorius
2019 m. lapkričio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Spa   Gru »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Archyvas