Archive for vasario, 2020

Užgavėnės

Vasario 25 d. Baisogalos mokyklos – darželio ikimokyklinių ir priešmokyklinės grupės vaikai pasipuošę kaukėmis, triukšmaudami išėjo į Užgavėnių šventę. Kieme vyko džiugi ir žaisminga žiemos palydų šventė, kur visi linksmai šoko, dainavo, įvairiais burtais, užkalbinėjimais gynė žiemą iš kiemo. Vyko Lašininio ir Kanapinio kova, kurie ginčijosi tarpusavyje – negalėjo sutarti, kuris gražesnis, stipresnis, mylimesnis. Read the rest of this entry »

„Žaidimų fiesta“

Vasario 21 dieną Baisogalos mokyklos – darželio ikimokyklinių grupių komanda“ Ežiukai“ dalyvavo Šiaulių regiono ikimokyklinio ugdymo įstaigų, ikimokyklinio ugdymo grupių vaikų olimpiniame festivalyje „Žaidimų fiesta“. Festivalyje dalyvavo 10 komandų. Vaikai buvo supažindinti su olimpinėmis tradicijomis, išklausė olimpinį himną, visi kartu mankštinosi ir rungėsi įvairiose estafetėse. Visą renginį vaikus lydėjo geros emocijos, draugiškas vienas kitų palaikymas. Visi dalyviai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis, komandoms įteiktos taurės.
Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja R. Čepaitienė.

Rytmetis Vasario 16 – ąjai paminėti

Vasario 16 – oji ypatinga šventė visai Lietuvai, neišskiriant ir pačių mažiausių. Vasario 13 dieną šventiškai pasipuošę mūsų įstaigos darželinukai rinkosi į papuoštą salę, kur vyko šventė. Šią ypatingą progą sulaukėme svečių – Šaulių sąjungos atstovų, vadovaujamų Giedrės Nakutienės. Šventės metu vaikai prisiminė Lietuvos simbolius. Šauliai papasakojo vaikams apie meilę tėvynei. Po šventės vaikai kupini teigiamų emocijų grįžo į grupes.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Eglė Tautkuvienė

100 dienų mokyklos takučiu

Vasario 7 dieną Baisogalos mokyklos –darželio pirmokai dalyvavo rajono pirmokų proto mūšio   ,, 100 dienų mokyklos takučiu“ konkurse. Jis vyko Gražinos pagrindinėje mokykloje Radviliškyje.

Baisogalos  mokyklos – darželio komanda pasivadino,, Boružiukais“. Ją sudarė 6 pirmokai: Lukas Dinapas, Augustė Januševičiūtė, Dominykas Petrevičius, Kornelija Batvenkovaitė, Mykolas Valaika ir Greta Žaliauskaitė. Read the rest of this entry »

Žiniuko konkursas

Jau tapęs tradiciniu, Žiniuko konkursas sukvietė mokyklos-darželio pradinukus pasivaržyti. Mokiniai savo amžiaus grupėse, atsakydami į klausimus, varžėsi, kuris turi daugiausia žinių apie gamtą, Lietuvos istoriją, matematiką, lietuvių kalbą. Susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad pirmokų tarpe lyderis – Lukas Dinapas , o antrokų – Matas Briedelis. Read the rest of this entry »

„Trumpi žaidimai“

Paskutinę sausio savaitę Baisogalos mokyklos-darželio „Drugelių“ ir „Ežiukų“ gr. vaikai ir auklėtojos dalyvavo respublikinėje žaidimų popietėje „Trumpi žaidimai“. Jos metu vaikai žaidė organizatorių paruoštus žaidimus, kurie lavino vaikų pastabumą („Zebriukas“,“Daiktų seka“), pirštukų miklumą („Pelytė“), atskleidė savarankiškumo įgūdžius („Aprenk“), kūrybiškumą („Obuoliukas“, „Strykt, strykt“, „Ritmas kitaip“).
Visą popietę vaikus lydėjo džiugi nuotaika, nauji atradimai ir pojūčiai.

2020 m. vasario mėn.
« Sau   Kov »