Monthly Archives kovo 2020

,,PLAUKIU UŽ LIETUVĄ”

2020-03-14

 

 

Baisogalos mokyklos-darželio ugdytiniai džiaugiasi, kad mokslo įstaigoje yra baseinas, kuriame, padedami plaukimo trenerio D.Kilio, jie turi galimybę kartą per savaitę mokytis plaukti.

Kovo 12 d. Baisogalos mokykloje – darželyje vyko jau tapusios tradicinėmis plaukimo ,,Plaukiu už Lietuvą” varžybos, kuriose dalyvavo priešmokyklinio ugdymo grupės auklėtiniai ir 1-4 klasių mokiniai.

Plačiau

„Knygos savaitė“

2020-03-14

 

Kovo 2-6 dienomis, Baisogalos mokyklos-darželio „Ežiukų“ grupės vaikai dalyvavo Tarptautiniame projekte „Knygos savaitė“, skirtame Europos logopedo dienai paminėti. Dalyvaudami projekte vaikai susipažino su knygų įvairove, sužinojo, kaip kuriamos knygos ir patys tapo kūrėjais, sukūrė knygelę „Draugų knyga“...

Plačiau

Paminėjome Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-ąsias metines

2020-03-14

 

                             Kovo 10d. mokyklos-darželio sporto salėje vyko sueiga, skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-čiui paminėti. Ekrane stebėjome istorinius Lietuvos valstybės momentus, klausėmės gražių eilėraščių apie Lietuvą...

Plačiau

100- as dienų mokyklos takeliu

2020-03-09

 

  Ką pirmokui reiškia 100 –as dienų mokykloje? Į tokį klausimą turėjo atsakyti penktadienį į Baisogalos mokyklos-darželio Pakiršinio skyrių atskubėję svečiai iš Skėmių skyriaus.  Mokytojos Gitanos Kniškienės iniciatyva Pakiršinio skyriaus ir Skėmių skyriaus pirmokai susirinko į nuotaikingą rytmetį “100 dienų mokyklos takeliu“.  Dvi komandos- „Gudručių“ ir „Pabiručių“ atliko įvairias užduotys. Komandos prisistatė, apsikeitė dovanėlėmis, sprendė kryžiažodžius, iš pabirusių raidžių surinko žodžius, iš pieštukų dėliojo skaičių 100. Nugalėjo draugystė ir gera nuotaika.

Plačiau

Sueiga

2020-03-04

 

Kovo 3 d. mokyklos – darželio pradinukai susirinko į sueigą, kurioje pasidžiaugėme sunkiai iškovota mūsų šauniosios sportininkų komandos bronzos taure Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių tarpe kvadrato finalinėse varžybose ir rajono ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose laimėta pirmąja vieta. Su pasididžiavimu, laime švytinčiomis akimis, vilkini sportine apranga, oriai į salę įžengė sportininkų komanda. Šauniuosius prizininkus ir jų treneres mokyt. N.Jasaitienę ir mokyt. Z. Bliznikienę pasveikino su sportinėmis pergalėmis buvusi mokyklos-darželio direktorė V. Fessler. Baisogalos miestelio seniūnė R.Masiulienė pasidžiaugė sportininkų pasiekimais ir įteikė diplomus, pasirašytus Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentės D. Gudzinevičiūtės ir Švietimo, mokslo ir sporto ministro A. Monkevičiaus. Taip pat sportininkams buvo įteikti Radviliškio r. ŠSP centro diplomai rajono,, Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose užėmusiems I-ąją vietą. LRS narys A. Gaidžiūnas pasidžiaugė jaunųjų sportininkų pasiekimais ir apdovanojo nugalėtojus saldžiomis dovanėlėmis.  

Plačiau

Džiugi Baisogalos pradinukų pergalė

2020-03-02

 

Vasario 29d. Baisogalos sporto klube ,,Auridana“ vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų kvadrato (gim. 2009 m ir jaunesnių) finalinės varžybos. Vyko labai sunki emocinga ir įnirtinga kova. Nors pirmąjį susitikimą Baisogalos mokyklos darželio komanda pralaimėjo Raudondvario sportininkams, bet kitas dvi komandas nugalėjo. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad trys komandos turi po 5 taškus. Pagal varžybų nuostatus nugalėtojais tapo Rokiškio r. Juodupės gimnazijos sportininkų komanda. Antroji vieta atiteko Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augusto Kriauzų pradinės mokyklos komandai. Trečioji vieta atiteko Baisogalos-mokyklos sportininkams, ketvirtieji liko Šilutės r. Katyčių pagrindinės mokyklos pradinukai.

Plačiau