Archive for rugsėjo, 2020

,,Konfliktų sprendimas knygų iliustracijose“

Rugsėjo mėnesį tęsiasi Radviliškio rajono savivaldybės  viešosios bibliotekos ir Baisogalos filialo projekto ,,Konfliktų sprendimas knygų iliustracijose“ veiklos. Vienas iš projekto tikslų  – paskatinti vaikų domėjimąsi knygomis ir pasitelkiant literatūrą su vaikais kalbėtis apie kylančias emocijas ir jų sprendimo būdus.

Baisogalos mokykloje  –  darželyje vyko pirmokams (mokytoja Nilutė Jasaitienė) garsiniai skaitymai ir veikla. Bibliotekininkė Viktorija Golcienė skaitė Tuulos Korolainen ir Christeel Ronns knygelę ,,Katulis ir pykčio maišelis“, kuri moko įveikti pyktį. O  iliustruotojos Christel Ronns piešiniai įtikinamai papildo tekstą. Perskaičius knygelę su vaikais vyko pokalbis ką daryti užklupus pykčiui, kaip elgtis, ką pasakyti  susipykus,  kokie gali būti pykčio suvaldymo būdai. Read the rest of this entry »

ES projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mokykla-darželis  2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal  2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą.

Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu mokykla-darželis bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Daugiau informacijos apie projektą rasite:

Mokslo ir žinių diena

Saulėtą rugsėjo 1-osios rytą prie Baisogalos mokyklos – darželio suklego pailsėjusių, vasaros saulės nugairintų vaikų balsai, sukvietę visus į šventę. Šiais mokslo metais į mūsų tarpą įsiliejo 22 pirmokai, kuriuos  žinių keliu ves ilgametė mokytoja – metodininkė N. Jasaitienė. Pasveikinti susirinkusių su mokslo ir žinių diena atvyko LRS narys Aurimas Gaidžiūnas ir įteikė pirmokėliams maišelius sportinei aprangai, linkėdamas ne tik gerai mokytis, bet ir aktyviai sportuoti. Sveikinimo žodžius tarė Baisogalos seniūnė R. Masiulienė ir buvusi mokyklos-darželio direktorė V. Fessler. Šventinę nuotaiką pagyvino BURATINAS, saugaus atstumo besilaikantis ant pastato stogo ir pagarsinęs taisykles mokiniams ir jų tėveliams, kurių reikia laikytis šiuo laikotarpiu.

SVEIKŲ, KŪRYBINGŲ, GERŲ mokslo metų !

2020 m. rugsėjo mėn.
« Rgp   Spa »