Daily Archives 2015-12-09

Smagu sportuoti su šeima

2015-12-09

Tikriausiai pats efektyviausias aktyvaus bendravimo su tėvais metodas – bendros tėvų ir vaikų šventės.

Mokytoja Elena Kalvaitienė organizavo puikią 2b klasės šeimos sporto šventę. Susirinko gausus būrys tėvelių, broliukų ir sesyčių. Šventė vyko pagal visus sportinių renginių reikalavimus: išsirikiavimas, išsiskaičiavimas, komandų kapitonų išrinkimas, bendra mankšta.

Plačiau

Baisogalos pradinukai pradėjo naują pergalių maratoną

2015-12-09

Baisogalos pradinukams jau kelinti metai iš eilės sekasi visuose renginiuose – ir varžybose, ir konkursuose jie dažniausiai esti pirmaujančių gretose. Smagu, kad ir šiais mokslo metais mokyklos-darželio bendruomenę džiugina ugdytinių laimėjimai. Jaunųjų sportininkų komanda rajono kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų kvadrato varžybose iškovojo pirmąją vietą. Gruodžio 12 d. komanda rungtyniaus zoninėse varžybose. Sportininkai džiaugiasi pergale ir dėkoja savo trenerėms Nilutei Jasaitienei, Zitai Bliznikienei, kurios negaili savo laiko treniruotėms.

Plačiau

Eglutės įžiebimo rytmetys

2015-12-09

Gruodžio 9 d. Pakiršinio skyriaus pirmoje klasėje dvelkė prieškalėdinė nuotaika: grojo muzika, į klasę rinkosi mokinukai ir jų tėveliai. Pirmokai tėveliams parodė programėlę: sekė Zitos Gaižauskaitės eiliuotą pasakaitę „ Karnavalas“, šoko...

Plačiau