Monthly Archives lapkričio 2015

Gera pradžia

2015-11-27

Baisogalos mokyklos-darželio mokiniai pradėjo varžybų maratoną: lapkričio 25 d. dalyvavo rajono kaimo pradinių mokyklų kvadrato varžybose Sidabrave.

Startas buvo sėkmingas...

Plačiau

Pirmieji saugaus eismo įgūdžiai mokykloje-darželyje

2015-11-23

Ketvirtus metus dalyvaudama projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse“, Baisogalos bendruomenė su partneriais – Baisogalos bažnyčia, šaulių kuopa, mokykla – darželiu, ŽSN Baisogalos skyriumi, kultūros namais ir gimnazija, jau antrą kartą paminėjo žuvusiųjų keliuose dieną.

Lapkričio mėn. 15 d. į Baisogalos švč. Trejybės Parapijos bažnyčią rinkosi įvairaus amžiaus baisogaliečiai. Parapijos klebonas, Baisogalos bažnyčios kunigas Tomas Janavičius pagerbė žuvusiųjų eismo įvykiuose atminimą, pašventino Atminimo medį ir Gyvybės juostą, kurią žmonių su negalia Baisogalos skyriaus moterys numezgė, o keliaujančiųjų ir vairuotojų paminėjimo renginyje, kartu su mokyklos – darželio mokiniais, išmargino gėlėmis ir nunešė į mokyklos – darželio saugaus eismo kampelį.

Baisogaliečiai vėl tapo nugalėtojais

2015-11-18

Baigėsi konkursas „2014–2015 m. m. Lietuvos sportiškiausia mokykla“, kurį organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kartu su Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija ir Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu.

Baisogalos mokykla – darželis penktą kartą iš eilės dalyvauja Lietuvos sportiškiausios mokyklos konkurse ir yra sportiškiausių mokyklų penketuke. Pasiekė džiugi žinia, kad mokyklą – darželį ir vėl lydi sėkmė. Per penkerius metus jau trečią kartą ir antrą kartą iš eilės mokykla tampa nugalėtoja – pelnyta I-oji vieta.

Prasmingas susitikimas

2015-11-16

Lapkričio tryliktą dieną Baisogalos mokyklos-darželio bendruomenę aplankė kultūros mecenatas , agronomas, šaškių federacijos prezidentas Ramūnas Karbauskis.

Svečias su mokiniais žaidė simultaną, kalbėjosi apie saugią, laimingą ir prasmingą vaikystę.

Su mokyklos-darželio darbuotojais ir mokinių tėveliais Ramūnas Karbauskis diskutavo bendravimo, žmoniškųjų vertybių klausimais, supažindino su Mažosios Lietuvos kultūros sostinės Naisių bendruomenės kultūrinėmis iniciatyvomis.

Plačiau

Saulytė su mama respublikinėje konferencijoje

ŠAŠKIŲ FEDERACIJOS PREZIDENTAS RAMŪNAS KARBAUSKIS

MOKYKLOS –DARŽELIO BENDRUOMENĖS NARIŲ DĖMESIUI,

LAPKRIČIO 13 D.

Į MOKYKLĄ-DARŽELĮ ATVYKSTA AGRONOMAS, KULTŪROS MECENATAS, ŠAŠKIŲ FEDERACIJOS PREZIDENTAS RAMŪNAS KARBAUSKIS.

12 VAL. – VYKS SUSITIKIMAS – DISKUSIJA SU MOKINIAIS APIE SAUGIĄ IR LAIMINGĄ VAIKYSTĘ, BUS ŽAIDŽIAMAS ĮDOMUS ŠAŠKIŲ ŽAIDIMAS „SIMULTANAS“.

13 VAL. – VYKS SUSITIKIMAS SU TĖVELIAIS IR MOKYKLOS-DARŽELIO DARBUOTOJAIS TEMA: „SAUGI IR LAIMINGA BENDRUOMENĖ. KAS TAI?. NAISIŲ MODELIS“.

VISUS KVIEČIAME AKTYVIAI DALYVAUTI.

Plačiau

„Sveikatos akademija“ Baisogaloje sukvietė didžiulį būrį pradinukų

2015-11-10

Lapkričio 6 dieną Baisogalos mokykloje-darželyje vyko Lietuvos II – IV klasių mokinių pažintinė – praktinė konferencija „Sveikatos akademija“.

Smagu, kad dalyvauti panoro net 64 mokiniai iš įvairių Lietuvos rajonų mokyklų: Pakruojo, Raseinių, Joniškio, Kėdainių, Radviliškio.

Darbas vyko trijose grupėse. Konferencijos linksmą nuotaiką palaikė nuolatinis renginių veikėjas Buratinas. Jis stebėjosi kūrybingais ir originaliais mokinių pristatymais apie sveikatą.

Plačiau

Atšvaitas – svarbi saugaus eismo priemonė

2015-11-05

Spalio mėn. 27 d. –Atšvaito diena. Baisogalos bendruomenė, dalyvaudama projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2015“, kurį organizuoja ir aprūpina saugaus eismo priemonėmis Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos, partneriai ,,Šiaulių regiono keliai“ ir vykdytojai Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga, vykdydama dešimtąjį saugaus eismo renginį, nutarė patikrinti, kaip mokiniai segi ar nešioja atšvaitus kasdienybėje. Tuo pačiu priminti atšvaito svarbą eismo dalyvio – pėsčiojo ar dviratininko saugumui.