Daily Archives 2017-06-03

2017-06-03

Plačiau

,,Geros nuotaikos ritmu pasitikime vasarą kartu!”

2017-06-03

Smagu ir kartu simboliška, kad nerūpestinga vasara, atostogos prasideda gražia švente – Tarptautine vaikų gynimo diena. Ta proga, gegužės 31 dieną, įvyko baigiamoji metų šventė „Geros nuotaikos ritmu pasitikime vasarą kartu!“. Džiaugsmingą nuotaiką visiems palaikė šventės vedančioji Vasara, kuri kvietė visus dalyvius dainuoti, šokti ir linksmintis kartu.

„Sudie, darželi, mielas!“ – tarė ir mūsų priešmokyklinukai. Didelės sėkmės, ryžto, drąsos keliaujant naujais pažinimo keliais, vaikams linkėjo mokyklos – darželio direktorė Vita Poškienė.

Plačiau

Sudie,pradine, nuostabi

2017-06-03

Taip su 4-ąja klase atsisveikino Baisogalos mokyklos-darželio Pakiršinio skyriaus ketvirtokai. Į salę, kur buvo susirinkę svečiai, mokytoja D. Kaupienė ir mokinukai suėjo vilkėdami mantijomis ir kepurėmis. Šiam reginiui abejingų neliko. Ketvirtokų tėveliai, kartu su mokiniais paruošė  atsisveikinimo,  su pradine mokykla,  programą, kurioje liejosi eilės, skambėjo dainos, valso ritmu sukosi ketvirtokų ir tėvelių poros.

Pasveikinti ketvirtokų su gražia mokslo metų baigimo švente kaip visada atvyksta didelis būrys svečių ir draugų; Baisogalos gimnazijos direktorė R. Juškevičienė, Baisogalos seniūnas R. Kalvaitis,  Radviliškio r. etninės kultūros ir amatų centro direktorė E. Karaliūnaitė-Kablienė. Pakiršinio kaimo seniūnaitis E. Valba.

Plačiau