Daily Archives 2019-04-02

Sueiga

2019-04-02

Pasveikinti sportininkų su pergale atvyko LRS narys A.Gaidžiūnas, Baisogalos seniūnė R.Masiulienė ir Baisogalos bendruomenės pirmininkas A. Radžiūnas. Seimo narys džiaugėsi mažųjų sportininkų pergale ir įteikė varžybų laimėtojams diplomus. Mokyklos-darželio direktorė džiaugėsi didžiuliu ir atsakingu mokinių ir jų treneriu darbu, kurio dėka pergalės seka viena kitą. Nuoširdus AČIŪ  aidėjo seimo nariui A.Gaidžiūnui, kuris suteikė galimybę treniruotis puikioje sporto klubo Auridana salėje  ir mokytojoms trenerėms E.Mickuvienei ir N.Jasaitienei. Seniūnė, sveikindama šauniuosius sportininkus, džiaugėsi, kad jie savo laimėjimais garsina ne tik mokyklą-darželį, bet ir Baisogalą.

Plačiau

Baisogalos pradinukai vėl Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojai

2019-04-02

Kovo 29d. Baisogalos gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo mokyklų ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių (gim.2008m.ir jaunesnių) finalinės varžybos.

Nugalėjusi Biržų r. Papilio pagrindinės mokyklos, Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico gimnazijos ir Kėdainių r. Akademijos gimnazijos sportininkus Baisogalos mokyklos-darželio sportininkų komanda užėmė I-ąją vietą.

Plačiau