Daily Archives 2022-11-25

Radviliškio rajono kaimo vietovių 3-4 kl. kvadrato varžybos

2022-11-25

Po dvejų metų pertraukos vėl organizuojamos Lietuvos mokyklų kvadrato žaidynės. Lapkričio 24 d. Sidabravo gimnazijoje vyko Radviliškio rajono kaimo vietovių 3-4 kl. kvadrato varžybos. Dalyvavo Alksniupių pagrindinės mokyklos , Sidabravo gimnazijos ir Baisogalos mokyklos – darželio 3-4 kl. komandos. Mūsų mokyklos komanda iškovojo I vietą ir pateko į zoninių varžybų etapą, kuris vyks gruodžio pradžioje.

Plačiau

Sveikiname mokytoją Eglę !

2022-11-25

Baisogalos mokyklos – darželio bendruomenė dalyvavo Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro organizuojamame konkurse „Sveikiausias pedagogas 2022“. Šiais metais už sveiko gyvenimo būdo propagavimą, pavyzdį kitiems išrinkta priešmokyklinio ugdymo mokytoja Eglė Taukuvienė. Sveikiname mokytoją Eglę !

Plačiau