Monthly Archives spalio 2022

Moliūgų fiesta

2022-10-31

Auksiniais lapais pasipuošęs ruduo padovanojo mums galimybę džiaugtis Baisogalos mokyklos – darželio ugdytinių ir jų tėvelių sukurtais moliūgų žibintais...

Plačiau

PECS mokymai

2022-10-31

Džiaugiamės, kad Baisogalos mokyklos – darželio priešmokyklinio ugdymo mokytojos – E. Tautkuvienė, R. Briedelienė, G. Tamulionienė, drauge su spec. Pedagoge D. Žaromskiene dalyvavo spalio 27 – 28 d. Nacionalinės švietimo agentūros įgyvendinamo projekto „Pedagogų ir švietimo pagalbos specialistų kvalifikacijos tobulinimas“ organizuojamuose mokymuose, kaip dirbti su PECS ugdymo metodika (angl. The Picture Exchange Communication System).

Plačiau

2022-10-25

Plačiau

Pirmasis tarptautinio Nordplus projekto partnerių susitikima

2022-10-17

                      Spalio 13-14 dienomis vyko pirmasis partnerių iš Lietuvos (Baisogalos mokykla-darželis, Klaipėdos vaikų darželis „Puriena“), Suomijos (privati kalbų mokykla „Learnmera Oy“) ir Latvijos ( privati ikimokyklinio ugdymo įstaiga „Abolu maiss“) susitikimas Rygoje. Laimėto projekto „Ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus vaikų, turinčių elgesio ir ugdymosi sutrikimų, gairių įtraukiajam ugdymui užtikrinti rengimas“ tikslas – parengti gaires (aiškūs, vizualūs patarimai, priminimai) ikimokyklinio ugdymo pedagogams, dirbantiems su elgesio ir mokymosi  sutrikimų turinčiais vaikais.

Plačiau

Eismo pamoka

2022-10-13

Šiandien Baisogalos mokykloje-darželyje lankėsi svečiai – Šiaulių apskrities VPK Radviliškio r. Veiklos skyriaus vyr. tyrėjos I.Sernovienė ir J.Beržinskienė.  Pareigūnės  darželinukams ir mokiniams priminė apie saugų eismą kelyje. Kaip teisingai dėvėti atšvaitus, liemenes. Akcentavo, kad vaikams iki 14 metų vieniems draudžiama važinėti gatvėmis dviračiais ir elektriniais paspirtukais. Dalyvaujant eisme būtini dviratininko, paspirtukininko atributai – šalmas, atšvaitai ir liemenė.

Plačiau

Pasaulinė psichikos sveikatos diena

2022-10-11

Spalio 10 dieną  minima Pasaulinė psichikos sveikatos diena. Ši diena mums primena, kokia svarbi  ne tik fizinė, bet ir psichinė sveikata. Ši diena leidžia stabtelti ir pasirūpinti savimi, savo emocine ir dvasine savijauta. 

Šį rytą mokyklos-darželio kieme pasitikome mokinius ir jų tėvelius įteikdami jiems vaikų pagamintus jaustukus-šypsenas, linkėdami gražios ir nuotaikingos dienos, primindami psichinės sveikatos stiprinimo svarbą.

Plačiau

Lekiu su vėjeliu

2022-10-10

Baisogalos mokyklos-darželio ikimokyklinių ir priešmokyklinių grupių vaikai prisijungė prie jau tradicine tapusios kasmetinės bėgimo akcijos „Aš lekiu su vėjeliu“. Šildomi saulės spindulių ir linksminami muzikos garsų vaikai atliko mankštą, apšilo ir keliavo prie starto linijos ...

Plačiau

Disleksijos savaitė

2022-10-10

SPALIO 3-9 dienomis Baisogalos mokykla- darželis įsijungė  į DISLEKSIJOS PAŽINIMO SAVAITĘ.

Labai džiaugiamės ir dėkojame visoms mokytojoms ir mokiniams , kurie  dalyvavo šiame  pažinimo procese.

Šios savaitės metu kalbėjome ir domėjomės:

* kas gi ta dieleksija? Aptarėme klasių valandėlių metu.

* skaitėme ir iliustravome knygos „Žuvelė medyje“ ištraukas;

* dalyvavome  parodoje „Žuvelė medyje – žaidžiam“;

Plačiau

Akcija ,,Kas kuprinėje gyvena?“

2022-10-10

Kuprinė yra neatsiejama mokinio gyvenimo dalis, turinti didelę įtaką jo sveikatai. Per didelis kuprinės svoris, netinkamas jos nešiojimas, formuoja netaisyklingą kūno laikyseną, sukelia kaklo, nugaros ir pečių skausmus. Siekiant atkreipti mokinių ir jų
tėvelių dėmesį į mokyklinės kuprinės svorį ir turinį bei galimą sunkios kuprinės poveikį vaiko sveikatai, visuomenės sveikatos specialistė Sigi...
Plačiau

Diena be automobilio

2022-10-10

Baisogalos mokyklos – darželio vaikai šiandien, rugsėjo 22-ąją dieną, paminėjo Tarptautinę dieną be automobilio. Įstaigos sveikatos priežiūros specialistė Sigita įteikė vaikams atšvaitus, skatino daugiau vaikščioti pėsčiomis. Priešmokyklinės „Boružėlių“ (mokytoja Rima Briedelienė) grupės ugdytiniai pėsčiomis iškeliavo į žygį prie Baisogalos „jūros“, kiti priešmokyklinukai (mokytoja Eglė Tautkuvienė) susipažino su kelių eismo taisyklėmis ir kelio ženklais, mokėsi saugiai pereiti gatvę.

Plačiau