Monthly Archives birželio 2022

Vaikų vasaros poilsio stovykla ,,Lobiai gamtoje ir manyje“

2022-06-21

Pasibaigus mokslo metams Baisogalos mokyklos – darželio pradinių klasių mokiniams birželio 13-21dienomis vyko vasaros poilsio stovykla ,,Lobiai gamtoje ir manyje“. Stovyklos tikslas stiprinti vaikų emocinę, fizinę bei dvasinę sveikatą; suteikti , įtvirtinti ir gilinti žinias apie gamtą, jos tausojimą ir gamtos gėrybių naudą žmogaus sveikatai.

Plačiau

Kelionė į vasarą Skėmių pradiniame skyriuje

2022-06-12

Šiandien, Baisogalos mokyklos – darželio Skėmių pradinio ugdymo skyriuje paskutinė mokslo metų diena. Renginį pradėjo mokytoja Renata Armonienė šventine pamoka, tačiau ji ilgai netruko. Į svečius įsiveržė nenuorama „Džinas“ kviesdamas vaikus skristi į vasarą. Skrydis užsitęsė, linksmasis veikėjas skatino atlikti įvairias užduotis: šokti, dainuoti, žiūrovams ir svečiams vaidinti. Po linksmybių mokyklos direktorė Aušra K. įteikė ketvirtokams pradinio ugdymo baigimo pažymėjimus, sveikino konkursų ir parodų dalyvius.

Mokslo metų baigimo šventė

2022-06-07

Rodos neseniai skambėjo rugsėjo varpelis, kviesdamas visus į klases…Kaip greit prabėgo dar vieneri mokslo metai. Šiandien Baisogalos – mokykloje darželyje mokslo metų baigimo diena, kuri prasidėjo lauke teatralizuota edukacine programa ,,Išdaigos burbulų šalyje“. Visi vaikai linksminosi pagal nuotaikingą muziką, dainavo , džiaugėsi atėjusia vasara. Išskirtinis dėmesys buvo skiriamas mažiesiems abiturientams – ketvirtokams, kurie kartu su programos vedančiaisiais atliko bendrą dainą.

Gražiausi žodžiai Tėčiui

2022-06-04

Baisogalos mokykloje-darželyje nuo balandžio 20 d. iki birželio 3 d. vyko tęstinė virtuali ikimokyklinių ir priešmokyklinių ugdymo įstaigų kūrybinių darbų paroda „Gražiausi žodžiai Tėčiui“. Šiemet paroda, skirta Tėvo dienai paminėti, yra tarptautinė.

Parodos tikslas – ugdyti skirtingų gebėjimų vaikų kūrybiškumą, puoselėti meilę artimui, dalyvaujant kūrybinėje veikloje. Laisvai pasirinktomis priemonėmis taikant STEAM metodikos elementus, rašyti žodį TĖTIS  ar jo sinonimus: tėtė, tėvelis, tėvukas….