Monthly Archives gegužės 2022

„Sveika, Vasarėle“

2022-05-30

Gegužės 27 dieną Baisogalos mokyklos – darželio ikimokyklinių ir priešmokyklinių grupių vaikai sugužėjo į šventę „Sveika, Vasarėle“. Vaikai susitiko su Vasarėle, šoko, dainavo, atliko užduotėles, priešmokyklinukai pasitikrino ar jau pasiruošę  mokyklai. Visus susirinkusius pasveikino įstaigos direktorė A. Krugelenė, padėkojo tėveliams už paramą, vaikams palinkėjo gražios vasaros.

Plačiau

Sportinė olimpiada

2022-05-25

Radviliškio vaikų lopšelio-darželio „Kregždutė“   pakvietė visus Radviliškio rajono ikimokyklinio ugdymo grupių vaikus smagiai pasivažinėti dviračiais ir sudalyvauti šventinėje sportinėje-olimpiadoje „Mano ratai buvo du“. Sportinėje – olimpiadoje taip pat sudalyvavo ir Baisogalos mokyklos – darželio „Boružėlių“ grupės vaikai kartu su auklėtojomis E. Tautkuviene ir D. Mirončikiene.

Plačiau

Gyvenu po saule

2022-05-24

Baisogalos mokykloje-darželyje gegužės 20 d. įvyko tradicinis rajono meninio skaitymo konkursas „Gyvenu po saule“. Dalyviai džiaugėsi, kad po pandemijos renginys vyko vėl gyvai, o ne nuotoliniu būdu. Apie gyvą bendravimą, be zoom renginio pradžioje dainavo Pijus ir Kornelija  (vadovaujami mokytojos A. Kilienės). Sveikinimo žodį tarė, sceninės drąsos mokiniams palinkėjo direktorė A. Krugelienė.  Konkurse šiais metais dalyvavo 25 rajono 1-4 klasių mokiniai.

Plačiau

Paskaita ,,Traumų prevencija“

2022-05-18

Gegužės 17d. Baisogalos mokyklos-darželio pradinukai atidžiai klausėsi lektorės Daivos Marozienės paskaitos „Traumų prevencija“. Mokiniai pasikartojo ir sužinojo

Plačiau

Arno ir Mato pasiekimai

2022-05-02

Balandžio mėnesį Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla organizavo respublikinį 3 – 4 kl. mokinių karpinių konkursą ,,Gyvybės medį auginu“. Konkurse dalyvavo 37 dalyviai iš įvairių Lietuvos mokyklų. Sveikiname 3kl. mokinį Arną Navagrucką, ir jį ruošusią mokytoją E. Mickuvienę tapus šio konkurso laureatu.

Plačiau

Nuostabi šventė mamytėms

2022-05-02

Paskutinį balandžio penktadienį Baisogalos mokyklos-darželio vyriausieji – 4kl. mokiniai į svečius pasikvietė savo mamas. Atvykusių jų laukė karšta kava, vaikų gaminto tinginio pyragas bei meilės ir dėkingumo kupinos širdys. Padėkos žodžiais mamai prasidėjusi šventė privertė nubraukti ne vieną ašarą. Skambantys meilės posmai virpino širdis. Kitu kampu pasižiūrėti į kasdienes vaikų ir tėvų gyvenimo akimirkas ragino linksma vaikų inscenizacija.

Plačiau

Motinos diena

2022-05-02

Motinos diena švenčiama pirmąjį gegužės sekmadienį. Ši šventė lietuviams žinoma dar nuo senų senovės. Šią dieną motinas sveikina vaikai ir vyrai, tądien jie stengiasi už jas atlikti visus namų ruošos darbus. Motinos diena ne šiaip sau švenčiama pavasarį. Motina tapatinama su žeme. Kaip ji išaugina vaikus, taip žemė išaugina derlių. Taigi pavasarį, kai garbinama žemė, kad būtų derlinga, nepamirštamos ir motinos.

Plačiau