Daily Archives 2022-05-02

Arno ir Mato pasiekimai

2022-05-02

Balandžio mėnesį Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla organizavo respublikinį 3 – 4 kl. mokinių karpinių konkursą ,,Gyvybės medį auginu“. Konkurse dalyvavo 37 dalyviai iš įvairių Lietuvos mokyklų. Sveikiname 3kl. mokinį Arną Navagrucką, ir jį ruošusią mokytoją E. Mickuvienę tapus šio konkurso laureatu.

Nuostabi šventė mamytėms

2022-05-02

Paskutinį balandžio penktadienį Baisogalos mokyklos-darželio vyriausieji – 4kl. mokiniai į svečius pasikvietė savo mamas. Atvykusių jų laukė karšta kava, vaikų gaminto tinginio pyragas bei meilės ir dėkingumo kupinos širdys. Padėkos žodžiais mamai prasidėjusi šventė privertė nubraukti ne vieną ašarą. Skambantys meilės posmai virpino širdis. Kitu kampu pasižiūrėti į kasdienes vaikų ir tėvų gyvenimo akimirkas ragino linksma vaikų inscenizacija.

Motinos diena

2022-05-02

Motinos diena švenčiama pirmąjį gegužės sekmadienį. Ši šventė lietuviams žinoma dar nuo senų senovės. Šią dieną motinas sveikina vaikai ir vyrai, tądien jie stengiasi už jas atlikti visus namų ruošos darbus. Motinos diena ne šiaip sau švenčiama pavasarį. Motina tapatinama su žeme. Kaip ji išaugina vaikus, taip žemė išaugina derlių. Taigi pavasarį, kai garbinama žemė, kad būtų derlinga, nepamirštamos ir motinos.