Monthly Archives balandžio 2022

Susitikimas su knygos autorėmis

2022-04-29

 

Tęsiant projekto ,,SKAITYMO SKATINIMAS VAIZDU IR ŽODŽIU“ įgyvendinimą

balandžio 28 dieną Baisogalos mokykloje – darželyje vyko susitikimas su komiksų knygos ,,Sibiro haiku“  rašytoja Jurga Vile ir iliustratore Lina Itagaki. Mokiniai su didžiuliu susidomėjimu klausėsi rašytojos pasakojimo apie knygos atsiradimą istorijos, kurioje atskleidžiamas ne vieno Algiuko likimas. Tokių skaudžių šeimos istorijų apie išgyvenimą tremtyje slepia širdyje dauguma lietuvių. Neužrašytos ar nenupieštos jos grimzta užmarštin.

Plačiau

,,Lietuvos skaičiuočių pynė 2022”

2022-04-28

Baisogalos mokyklos – darželio ugdytiniai dalyvavo tarptautiniame PUG auklėtinių ir pradinių klasių mokinių dailės darbų konkurse ,,Lietuvos skaičiuočių pynė 2022”.

Plačiau

Konkursas ,,Vaikų Velykėlės 2022”

2022-04-27

Baisogalos mokyklos – darželio pradinių klasių mokiniai dalyvavo tradiciniame labdaros ir paramos fondo organizuotame ,,Vaikų Velykėlių 2022” konkurse, kuris puoselėja senas lietuviškas tradicijas ir ugdo tautišką vaikų mąstymą.

Plačiau

Projektas „Futboliukas“

2022-04-27

Nuo 2021m. spalio iki 2022 metų gegužės mūsų įstaigos ikimokyklinių ir priešmokyklinių grupių ugdytiniai dalyvavo LFF ir Lietuvos masinio futbolo asociacijos projekte „Futboliukas“.  Vaikai  susipažino su futbolo žaidimu, kamuolio valdymo technika, kiekvieną mėnesį turėjo atlikti nurodytas užduotis, dalyvavo draugiškose varžybose.

Plačiau

Balandis – renginių ir konkursų mėnuo

2022-04-15

Baisogalos mokyklos-darželio uddytiniams ir pedagogams balandžio mėnuo gausus įvairiomis veiklomis ir konkursais.

Ketvirtokės Meida Juozapaitytė ir Deimantė Rušaitė dalyvavo rajoniniame diktanto konkurse. Deimantė buvo apdovanota prizu už dailiausią raštą.

Plačiau

GANDRAI, GANDRAI, GA, GA, GA…

2022-04-13

2022m. kovo 23 – balandžio 9 d. Baisogalos mokyklos-darželio Pakiršinio ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyrius organizavo Lietuvos ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinių 1-4 klasių ugdytinių piešinių konkursą-parodą „Gandrai, gandrai, ga, ga, ga…“

          Mintis, organizuoti konkursą brendo senokai, nes mokyklos-darželio kieme gyvena gandrai. Šiemet buvome truputį sunerimę, kai gandrinių dieną gandrai dar vis nebuvo pasirodę. Bet lyg burtų lazdele mostelėjus šventinį rytą gandrai parskrido! Kiek visiems buvo džiaugsmo, net ir šventė įgavo džiugesnį atspalvį.

Plačiau

„Skirtukas knygai 2022“

2022-04-12

Baisogalos mokyklos-darželio Pelėdžiukų grupės vaikai, minėdami knygos dieną, sukūrė įvairiausių skirtukų, ir prisijungdami prie projekto „Skirtukas knygai 2022“ savo sukurtus knygų skirtukus padovanojo Baisogalos bibliotekai. Kelionė į biblioteką buvo labai įdomi. Vaikai prisijungė prie pilietinės akcijos, skatinančios tausoti knygas, ir tuo pačiu susipažino su biblioteka, jos taisyklėmis bei išbandė įvairias bibliotekoje siūlomas veiklas.

Plačiau

„Daug sportuoju, daug judu“

2022-04-07

Pasaulinę sveikatos dieną Baisogalos mokyklos – darželio vaikai mini aktyviai dalyvaudami judėjimo savaitės „Daug sportuoju, daug judu“ veiklose. Drąsinami sveikatos priežiūros specialistės S. Kazincienės ugdytiniai mankštinosi lauke ir sporto salėje. Skatindamos sportuoti, judėti ir domėtis sveika gyvensena ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo auklėtojos inicijavo įvairias sportines veiklas: pasivaikščiojimus, estafetes, judrius žaidimus, užsiėmimus vandenyje.

Plačiau

Saugaus eismo diena

2022-04-06

Plačiau

KOVAS – SĄMONINGUMO DIDINIMO MĖNUO ,,BE PATYČIŲ”

2022-04-03

Baisogalos mokyklos – darželio bendruomenė aktyviai dalyvavo sąmoningumo didinimo mėnesio „Be patyčių“ veiklose. Svarbiausias tikslas – ugdyti vaikų empatiją, norą padėti šalia esančiam draugui, gebėti priimti tinkamus sprendimus konfliktinėse situacijose, ugdyti vaikų gebėjimą ieškoti ir kreiptis pagalbos.

Daug kalbėjome su ugdytiniais, žaidėme žaidimus, skatinančius vaikus bendrauti, draugauti, išklausyti, atsiprašyti, paguosti vienas kitą. Pradinių klasių mokiniai gamino draugystės apyrankes, kurios simbolizavo solidarumą su įvairių tautybių vaikais.

Plačiau