Monthly Archives sausio 2023

Tarptautinis projektas

2023-01-31

1b ir 3 klasės mokiniai dalyvavo Tarptautiniame projekte ,, Kartu paskaitykim knygelę“. Visi kartu perskaitė Evelinos Daciūtės knygelę ,, Laimė yra lapė“, ją iliustravo. Kartu su Baisogalos kultūros centro bibliotekos darbuotojomis Viktorija Golciene ir Alvyda Žižniauskiene trečiokai iš antrinių žaliavų (senų) žurnalų suklijavo lapę, o pirmokai iš panaudotų flomasterių suklijavo žodį ,,LAIMĖ“.

2023-01-30

Sausio 26 d. Lietuvos mokslų ir sveikatos universiteto Baisogalos gyvulininkystės institute vyko Žemaitukų arklių augintojų asociacijos 25-etis. Ta proga buvo apdovanoti geriausi 2022 metų raiteliai ir jų žirgai. Trečiokė Eglė Miknevičiūtė su savo draugu Angleliu visus metus dalyvavo Ištvermės jojimo varžybose. Jie – trečios vietos laimėtojai. Džiaugiamės Eglės ištverme, pasiekimais

Sveikatingumo akcija

2023-01-30

Sausio 23-27 dienomis Baisogalos mokyklos-darželio ikimokyklinio  ir priešmokyklinio ugdymo grupėse vyko sveikatingumo akcija ,,Česnakas-virusų priešas“.

Plačiau

Antrasis tarptautinio Nordplus projekto partnerių susitikimas

2023-01-16

Sėkmingai vykdomo projekto  „Ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus vaikų, turinčių elgesio ir ugdymosi sutrikimų, gairių įtraukiajam ugdymui užtikrinti rengimas“  antrajam  susitikimui rinkomės   Klaipėdos vaikų darželyje  „Puriena“. Su partneriais iš Latvijos, Suomijos ir Lietuvos tęsėme pradėtą darbą Rygoje, kur buvome išsikėlę  konkrečius uždavinius – pateikti temas ir situacijas, kurios kortelių pagalba aiškiai  ir vizualiai galėtų padėti vaikams ir mokytojams.   Išanalizavus konkrečias  situacijas, buvo priimti sprendimai dėl metodinės medžiagos pateikimo formų, numatyti tolimesni įgyvendinimo žingsniai. Numatėme  nuotolinio susitikimo ir vizito į Suomiją preliminarias dienotvarkes.

Plačiau

Atmintis gyva, nes liudija…

2023-01-16