Monthly Archives vasario 2023

2023-02-23

Baisogalos mokyklos-darželio sportininkų komanda, vasario 23 dieną, zoninėse kaimo vietovių mokyklų estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose laimėjo I- vietą. Neišgąsdino vaikų nei ilga kelionė, nei vakarykštis varžybų nuovargis. Ačiū trenerėms Nilutei Jasaitienei ir Editai Mickuvienei...

„Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos

2023-02-22

Vasario 22 dieną, Baisogalos mokyklos-darželio 3-4 kl. sportininkų komanda laimėjo Radviliškio rajono kaimo vietovių, bendrojo ugdymo mokyklų (mokinių gimusių 2012 ir jaunesnių) rajonines „Drąsūs, stiprūs, vikrūs “ varžybas. Jaunuosius mokyklos sportininkus treniruoja mokytojos Nilutė Jasaitienė ir Edita Mickuvienė. Džiaugiamės šia šaunia komanda

Užgavėnės

2023-02-22

Vasario 21d. Baisogalos mokykloje -darželyje  nuo pat ryto vyko linksmas šurmulys. Vaikai su grupės auklėtojomis persirenginėjo, puošėsi kaukėmis, neatsiliko nuo vaikų ir darbuotojai. Linksmai nusiteikę šoko, dūko, dainavo mokyklos sporto aikštyne. Kurstyti žaismingą nuotaiką padėjo liesas Kanapinis kuris su vaikais varžėsi  virvės traukime ir nugalėjo sotųjį Lašininį.

Pirmokų šimtadienis

2023-02-11

Laiko ratas nesustodamas sukasi… Rodos taip neseniai pirmokams nuskambėjo pirmasis rugsėjo skambutis, o štai ir šimtadienis. Džiugu, kad per šį laikotarpį vaikai sėkmingai adaptavosi, susipažino su mokyklos veikla, susirado naujų draugų, daug išmoko.

Plačiau

II vieta tarpzoninėse kvadrato varžybose

2023-02-01

Sausio 27 dieną Pakruojo rajono Žeimelio gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokykla kvadrato tarpzoninės varžybos. Baisogalos mokyklos – darželio sportininkai rezultatu 2:0 nugalėjo Rokiškio rajono Kamajų gimnazijos pradinių klasių komandą.

„Say Hello to The World”

2023-02-01

Priešmokyklinio ugdymo „Boružėlių” II gr. vaikai, drauge su mokytoja R. Briedeliene, dalyvauja tarptautiniame projekte „Say Hello to The World”.

Projekto veiklos planuojamos organizuoti pagal 5 pirštų programą (Five Fingers). Penkis mėnesius video konferencijų metu vaikai turės galimybę bendrauti ir tuo pačiu mokytis, t.y. plėsti žinias apie kitą šalį, ugdytis komunikacines bei socialines kompetencijas, išmokti angliškų ir slovėniškų žodžių.