Daily Archives 2023-05-25

Šeimos dienos projektai trečioje ir pirmoje klasėse

2023-05-25

Ilgalaikį projektą ,,Mano šeima“ trečiokai baigė senelių, tėvelių, vaikų bendra švente „Pabūkime kartu“. Į klasę susirinkę šeimų nariai klausėsi vaikų dainų, eilėraščių, piešė, kartu žaidė įvairius žaidimus. Su ypatingu susidomėjimu buvo išklausytos jautrios vaikų mintys apie šeimą. Nuoširdžiai eilėmis nupiešti norimi turėti namai, papuošti spalvingais mozaikiniais langais ir vaikų prašymais, kad jų namuose vyrautų MEILĖ, PAGARBA, SUPRATIMAS, DŽIAUGSMAS.

„Atliekų kultūra“ egzaminas

2023-05-25

Šiandien sulaukėme svečių iš Radviliškio rajono savivaldybės, kurie su dovanomis atvyko pasveikinti  3kl. mokinį Dovydą Golcą. Dovydas puikiai išlaikė  „Atliekų kultūra“ egzaminą.   Šiais metais Egzaminas vyko balandžio 27 d. Visiems Lietuvos gyventojams buvo  suteikta galimybė specialioje

Gegužės 25 tarptautinė dingusių be žnios vaikų diena

2023-05-25

Gegužės 25 d. Lietuva kartu su visu pasauliu mini Tarptautinę dingusių be žinios vaikų dieną. Missing Children Europe duomenimis, Europoje kas dvi-tris minutes gaunamas pranešimas apie dingusį vaiką. Lietuvoje, VRM duomenimis, kiekvienais metais paskelbtų paieškų užregistruotų dingusių be žinios asmenų registre, pagal pradėtas ir nepradėtas paieškos bylas, registruojama 2000 – 2500 dingusių nepilnamečių. 2022 m. buvo užregistruota – 1 938 vaikų dingimo atvejai, o 2023 m. I ketvirtį – 383 atvejai.