Monthly Archives gruodžio 2023

Pradinukų lyga – iššūkių mėnuo

2023-12-14

Lietuvos masinio futbolo asociacija, siekdama populiarinti futbolą, sudominti vaikus sportu ir sveika gyvensena, lapkričio mėnesį organizavo projektą „Pradinukų lyga – iššūkių mėnuo”. Projekte dalyvavo net 502 klasių komandos.

Visoms užsiregistravusioms komandoms organizatoriai atsiuntė inventoriaus, kuris praturtino mokyklos sportinę bazę, o vaikams– užduočių knygelių ir, žinoma, prizų.

Plačiau

Įtempta kova zoninėse kvadrato varžybose

2023-12-12

Gruodžio 8 d. iš pat ankstyvo ryto Baisogalos mokyklos-darželio 3-4 kl. mokinių komanda vyko į Pasvalio r. Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyrių. Čia vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių kvadrato zoninės varžybos, kuriose teko žaisti su Panevėžio r. Smilgių gimnazijos ir Pasvalio r. Pumpėnų gimnazijos komandomis.

Integruota pamoka

2023-12-12

3-4 klasių mokiniams (mokytojos Z.Bliznikienė, N.Jasaitienė) vyko integruotos dailės – technologijų ir anglų kalbos (mokytoja A.Kilienė) pamokos ,,Jau Kalėdos ant slenksčio“. Kvilingo technika vaikai gamino kalėdinius atvirukus, angeliukus...

Rajono kvadrato varžybose pirmieji

2023-12-01

Lapkričio 30 dieną Sidabravo gimnazijos sporto salėje netrūko įtampos, geros nuotaikos, emocijų ir sportinio azarto. Čia vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių pradinių klasių mokinių rajoninės kvadrato varžybos.

Baisogalos mokyklos-darželio sportininkai žaidė drąsiai, ryžtingai ir iškovojo I vietą, nugalėję Pociūnėlių pagrindinės mokyklos ir Sidabravo gimnazijos komandas.