Archive for vasario, 2014

Rytmetis Vasario 16-ajai paminėti

Baisogalos mokykloje – darželyje visą savaitę priešmokyklinės ir ikimokyklinių grupių auklėtojos su vaikais kalbėjo apie Lietuvą ir jos tautinę simboliką. Vaikai mokėsi žaidimų, dainelių, eilėraščių, kūrė įdomius, gražius darbelius.

Read the rest of this entry »

Žiniuko konkursas

Sausio 30d. Baisogalos mokykloje-darželyje vyko tradicinis ,,Žyniuko“ konkursas, kuriame žinias galėjo pasitikrinti 1-4 klasių mokiniai. Konkurso tikslas-skatinti mokinius domėtis juos supančia aplinka, sekti Lietuvos, pasaulio politinius, kultūrinius, sporto įvykius. Read the rest of this entry »

Mes nugalėsime gripą

Baisogalos mokykloje-darželyje sausio 20-31 dienomis vyksta akcija „Su česnaku mes nugalėsime gripą“. Akcijos tikslas atkreipti dėmesį į česnako gydomąsias savybes,  naudą žmogaus organizmui. Read the rest of this entry »

Nauja sporto šaka Baisogalos mokykloje-darželyje

Mokykloje – darželyje  sausio 15 d. rajono kūno kultūros mokytojai susirinko į praktinį seminarą: stebėjo atvirą pamoką baseine, kurią vedė plaukimo instruktorius E.Mončauskas ir susipažino su grindų riedulio  mokymo metodika. Džiugu, kad  mūsų  mokyklos mokytojos su jaunųjų  sportininkų komanda  turėjo galimybę ne tik susipažinti , bet ir pasitreniruoti kartu. Read the rest of this entry »

Pagerbti kvadrato varžybų prizininkai

Sausio 25d.  Baisogalos gimnazijoje vyko Mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių 2003m. gim.ir jaunesnių  moksleivių tarpzoninės kvadrato varžybos. Mokyklos – darželio komanda, įveikusi rajono ir zonų komandas,  šeštadienį varžėsi su Jurbarko rajono Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos ir Biržų rajono Pabiržės pagrindinės mokyklos komandomis. Read the rest of this entry »

Švietimo įstaigų vadovų pasitarime įteiktas padėkos raštas

Radviliškio rajono savivaldybėje vykusiame rajono švietimo įstaigų direktorių  pasitarime aptarti švietimo proceso organizavimo, kiti aktualūs klausimai, už gerus rezultatus sporto ir olimpiadų srityse apdovanoti švietimo įstaigų kolektyvai.

Už rezultatyvų gabiųjų mokinių ugdymą ir jų laimėjimus 2012–2013 m. m. rajono olimpiadose bei konkursuose Radviliškio rajono savivaldybės mero Padėkos raštai įteikti Radviliškio rajono švietimo įstaigoms, mokyklų vadovams ir pedagogams. Read the rest of this entry »

Pilietiškumo pamoka

Sausio 13 dieną Baisogalos mokyklos-darželio bendruomenė prisijungė prie kasmetinės, jau tradicija tapusios pilietinės akcijos ,, Atmintis gyva, nes liudija“. Read the rest of this entry »

2014 m. vasario mėn.