Daily Archives 2014-02-08

Žiniuko konkursas

2014-02-08

Sausio 30d. Baisogalos mokykloje-darželyje vyko tradicinis ,,Žyniuko“ konkursas, kuriame žinias galėjo pasitikrinti 1-4 klasių mokiniai. Konkurso tikslas-skatinti mokinius domėtis juos supančia aplinka, sekti Lietuvos, pasaulio politinius, kultūrinius, sporto įvykius.

Puslapiai: 1 2

Mes nugalėsime gripą

2014-02-08

Baisogalos mokykloje-darželyje sausio 20-31 dienomis vyksta akcija „Su česnaku mes nugalėsime gripą“. Akcijos tikslas atkreipti dėmesį į česnako gydomąsias savybes,  naudą žmogaus organizmui.

Nauja sporto šaka Baisogalos mokykloje-darželyje

2014-02-08

Mokykloje – darželyje  sausio 15 d. rajono kūno kultūros mokytojai susirinko į praktinį seminarą: stebėjo atvirą pamoką baseine, kurią vedė plaukimo instruktorius E.Mončauskas ir susipažino su grindų riedulio  mokymo metodika. Džiugu, kad  mūsų  mokyklos mokytojos su jaunųjų  sportininkų komanda  turėjo galimybę ne tik susipažinti , bet ir pasitreniruoti kartu.

Pagerbti kvadrato varžybų prizininkai

2014-02-08

Sausio 25d.  Baisogalos gimnazijoje vyko Mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių 2003m. gim.ir jaunesnių  moksleivių tarpzoninės kvadrato varžybos. Mokyklos – darželio komanda, įveikusi rajono ir zonų komandas,  šeštadienį varžėsi su Jurbarko rajono Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos ir Biržų rajono Pabiržės pagrindinės mokyklos komandomis.

Plačiau

Švietimo įstaigų vadovų pasitarime įteiktas padėkos raštas

2014-02-08

Radviliškio rajono savivaldybėje vykusiame rajono švietimo įstaigų direktorių  pasitarime aptarti švietimo proceso organizavimo, kiti aktualūs klausimai, už gerus rezultatus sporto ir olimpiadų srityse apdovanoti švietimo įstaigų kolektyvai.

Už rezultatyvų gabiųjų mokinių ugdymą ir jų laimėjimus 2012–2013 m. m. rajono olimpiadose bei konkursuose Radviliškio rajono savivaldybės mero Padėkos raštai įteikti Radviliškio rajono švietimo įstaigoms, mokyklų vadovams ir pedagogams.