Archive for birželio, 2015

Baisogalos ugdytiniai respublikiniame plenere

Birželio 17d. Baisogalos mokyklos darželio „Boružėlių“ grupės ugdytinės: Gabija Slavinskaitė ir Kornelija Kanišauskaitė, lydimos priešmokyklinio ugdymo pedagogės Zojos Šimkevičienės‚ dalyvavo Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo plenere „Saugus eismas- vasara ir aš 2015“, kuris vyko Šeduvos lopšelyje – darželyje. Plenero tikslas – įtraukti ugdytinius į aktyvią kūrybinę veiklą, skatinant saugaus eismo idėjas. Vaikams buvo linksma ir įdomu dalyvauti tokiame renginyje kada kiekvienas gali išreikšti save tapydami gamtoje , gali pabendrauti, pasigrožėti puikiais meniniais draugų pasirodymais.

Vaikų saugumas – bendras rūpestis

Birželio 13-sios ryto gaivinantis lietus buvo tarsi pažadas, kad Baisogalos bendruomenės šventė pavyks ir tradiciškai oro sąlygos nesutrukdys sportuoti, pramogauti ir pagerbti nusipelniusius. Read the rest of this entry »

Vasaros stovykla

Birželio 1-12 d. mūsų įstaigoje veikė vaikų vasaros poilsio stovykla ,,Smalsūs, judrūs ir sveiki – lietuvaičiai mes tikri“.

Stovyklautojai aktyviai dalyvavo įvairiose veiklose ir puikiai praleido laiką..

Skėmių pradinukai vaidina draugams

Nuo birželio 2d. būsimus pirmokus mokytojos pakvietė į vasaros mokyklėlę. Skėmių skyriaus pradinukai sukūrė puikų spektaklį ,, Kartą pievoje…“ Tai buvo puiki proga pristatyti pirmokėliams, vasaros stovyklos stovyklautojams ir įstaigos bendruomenės nariams savo spektaklį.Visus sužavėjo nuostabios dekoracijos, mažųjų aktorių apranga, muzikinis paruošimas. Tai didžiulis mokytojų darbo rezultatas. Dėkojame mokytojoms Editai Mickuvienei, Renatai Viržikauskienei, Agnei Kilienei, Vijolei Gustienei už šaunų spektaklį.

Ketvirtokų išleistuvės

Gegužės 30d. mūsų mokykloje-darželyje įvyko ilgai laukta mokslo metų pabaigos šventė, kurios metu buvo padėkota geriausiems mokiniams, pasidžiaugta šauniųjų sportininkų laimėjimais. Įstaigos direktorė Vita Poškienė įteikė padėkos raštus rėmėjams ir pradinio ugdymo programos baigimo pažymėjimus 32 ketvirtokams. Read the rest of this entry »

Jaunieji stovyklautojai – už saugų eismą

Mokyklos–darželio bendruomenė aktyviai dalyvauja Baisogalos miestelio bendruomenės projektuose. Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos ir jų partnerių ,,Šiaulių regiono keliai“, vykdytojų Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos rengiamas  projektas „Eismo saugumas bendruomenėse 2015“ ypatingai sudomina vaikus, skatina jų aktyvų dalyvavimą. Read the rest of this entry »